Węgry – Czarnogóra: Typy, kursy, zapowiedź | 19.11 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

18 listopada 2023

Wegry
Ostatnie spotkania eliminacji do EURO 2024 przed nami, a dzięki nim poznamy kolejne zakwalifikowane reprezentacje na EURO 2024. Węgry, w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, zmierzą się na swoim boisku przeciwko Czarnogórze. Gospodarze są już pewni miejsca w głównej imprezie, więc znacznie więcej to starcie będzie interesowało ich rywali. Czy goście staną na wysokości zadania i wygrają? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Węgry – Czarnogóra.

Węgry – Czarnogóra: Typy bukmacherskie

Znakomicie radziły sobie Węgry od początku eliminacji. Przez siedem spotkań nie odnieśli żadnej porażki, a za sobą mają cztery zwycięstwa i trzy remisy. To dało im 15 punktów i pewny awans już przed ostatnią kolejką. W niej zmierzą się z Czarnogórą, która zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli i wciąż ma szanse na wyjście z drugiego miejsca. Na ostatnie pięć spotkań przegrali raz i na ten moment mają 11 punktów, a nad nimi jest Serbia z dorobkiem 13 oczek.
W poprzedniej odsłonie tych drużyn działo się bardzo wiele, jednak nikt nie znalazł końcowo drogi do bramki. Czarnogóra miała wtedy znacznie więcej klarownych sytuacji lecz zabrakło im skuteczności. Przed nimi dziś cięższe wyzwani, bo bęą w roli gości. Moim zdaniem dziś zdobędą chociaż jedną bramkę.

1.65

CZARNOGÓRA STRZELI

betfan

Węgry - Czarnogóra: Kursy bukmacherskie

Wyraźnym faworytem tego zestawienia będzie reprezentacja Węgier, na którą obecny kurs wynosi 1.73. Nieco niżej eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Czarnogóry, co przekłada się na przelicznik 4.50. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 3.70.

Węgry - Czarnogóra: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Węgry a Czarnogóra, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 19 listopada o 15:00 na Puskas Arena w Budapeszcie. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Extra z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy