Pobierz aplikację betfan na telefon
Washington Wizards – Atlanta Hawks: typy NBA, kursy, zapowiedź (31.12)
Polacy mogą oczekiwać na Nowy Rok oglądając NBA! W sylwestrowy wieczór, o godzinie 21 rozpocznie się jedno spotkanie NBA, które zakończy się chwilę przed północą. Będzie to spotkanie pomiędzy dwoma drużynami z Konferencji Wschodniej. Washington Wizards zagrają u siebie z Atlantą Hawks. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najbliższym wydarzeniu do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny
  • Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Washington Wizards – Atlanta Hawks?
  2. Zapowiedź meczu Washington Wizards – Atlanta Hawks
  3. Jakie są kursy na mecz Washington Wizards – Atlanta Hawks?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Washington Wizards – Atlanta Hawks?

Typy NBA: Washington Wizards – Atlanta Hawks

1.83

ATLANTA HAWKS

HANDICAP -6.5

betfan

  Washington Wizards i Atlanta Hawks zagrali w tym sezonie już po 31 spotkań i w tym czasie zespół z Atlanty wygra dwa razy więcej meczów. Nie oznacza to jednak, że dobrze im idzie, bo Hawks z dwunastoma wygranymi znajduje się nawet za strefą Play-in. W tym sezonie te zespoły zagrały ze sobą już dwukrotnie i za każdym razem góra była Atlanta Hawks, wygrywając dziewięcioma i dwudziestoma ośmioma punktami.

Washington Wizards - Atlanta Hawks: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Washington Wizards (handicap +6.5) - 3.10 (1.81)
  • Wygrana Atlanta Hawks (handicap -6.5) - 1.36 (1.83)
  • Powyżej 252.5 punktów - 1.83
  • Poniżej 253.5 punktów - 1.83
Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Washington Wizards (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 3.10. Mnożnik jaki możemy w BETFAN znaleźć na wygraną Atlanty Hawks to 1.36. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 253 punktów (z ewentualną dogrywką). Oznacza to, że kurs na więcej niż 252.5 i mniej niż 253.5 punktów wynosi tyle samo, czyli 1.83. Linia handicapu została wystawiona na poziomie +7.5 Washington Wizards/ -6.5 Atlanta Hawks.

Washington Wizards - Atlanta Hawks: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Washington Wizards, a Atlantą Hawks rozpocznie się o godzinie 21:00 w sylwestrowy wieczór 31 grudnia czasu polskiego. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w usłudze NBA League Pass i na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!