Warta Poznań – Zagłębie Lubin: Typy, kursy, zakłady 02.04 | Ekstraklasa

Wojciech Sikora

02 kwietnia 2024

Warta Poznań
Przed nami ostatnie starcie na naszym podwórku, w ramach 26. kolejki Ekstraklasy. Cały weekend był emocjonujący, dlatego możemy się spodziewać, że Warta Poznań, która walczy o utrzymanie, również da nam z z Zagłębiem Lubin, niezłe widowisko. Przed gospodarzami bardzo trudne wyzwanie, bo rywale przyjadą w świetnej formie. Czy mimo to zdobędą tutaj choćby punkt? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Warta Poznań – Zagłębie Lubin.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie są typy bukmacherskie na mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin?
  • Zapowiedź meczu Warta Poznań – Zagłębie Lubin.
  • Jakie są kursy na mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin?
  • Gdzie obejrzeć mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin?

Warta Poznań – Zagłębie Lubin: typy bukmacherskie

1.45

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Gra w kratkę Warty Poznań sprawiła, że końcówka sezonu może być dla nich i ich kibiców bardzo stresująca. Obecnie są dopiero na 14. lokacie i uzbierane mają trzy punkty więcej niż drużyna z 16. miejsca – strefy spadkowej. Przed nimi więc walka o odskoczenie trójce z dołu tabeli, która może być bardzo ciężka. W prawdzie ostatnim czasem u siebie poznański zespół się poprawił, ale to może nie wystarczyć na Zagłębie, które przegrało tylko raz w ciągu poprzednich dziesięciu spotkań. Jeśli Wara chce punktować, musi tutaj rzucić się do ataku i zmienić swój styl gry na bardziej ofensywny. To oczywiście powinno skutkować bramkami, dlatego typuję powyżej 1.5 gola.

Warta Poznań - Zagłębie Lubin: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Warty Poznań - 2.84
  • Remis - 2.99
  • Wygrana Zagłębia Lubin - 2.61
  • Powyżej 2.5 goli - 2.40
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.99
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Warta Poznań - Zagłębie Lubin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Zagłębia (kurs 2.61). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Warta Poznań, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.84. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 2.99.

Warta Poznań - Zagłębie Lubin: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Warta Poznań z Zagłębie Lubin w ramach 26. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 19:00 na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy