Pobierz aplikację betfan na telefon
Warta – Piast: Typy, kursy, zapowiedź 22.05. Ekstraklasa

Emocje powoli dobiegają końca tak jak cały sezon. Miejsca dające prawo startu gry w eliminacjach europejskich pucharów zostały już w Ekstraklasie zaklepane, więc Piast musi zadowolić się wyłącznie piątym miejscem, które i tak będzie dobrym wynikiem. Naprzeciw stanie Warta Poznań, która złapała zadyszkę formy i przegrała w poprzedniej kolejce już trzeci mecz z rzędu. Czyżby kolejne zwycięstwo Vukovica?  Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Warta Poznań – Piast Gliwice. 

Warta – Piast – zapowiedź meczu

Od trzech spotkań piłkarze Warty notują porażki. Wąska kadra nie pozwoliła im na walkę o puchary. Mecz z Piast będzie ostatnim meczem Warty na własnym obiekcie w tym sezonie. Dotychczas spisywali się tu następująco 5 wygranych, 6 remisów i 5 porażek.

Piast Gliwice nie przegrał od meczu z Legią Warszawa rozgrywanym 19 lutego. Od tego czasu same wygrane oraz pojedyncze remisy. Wiosną Piast wygrał 6 z 8 wyjazdowych spotkań.

Najlepszymi strzelcami obu ekip są Zrelak oraz Wilczek. Ten pierwszy do 8 trafień dorzucił 4 asysty, natomiast Kamil Wilczek zanotował w tym sezonie 9 trafień. Jedną z tych asyst Zrelak zanotował w pierwszym meczu gdy Warta wygrała (2:0).

 
 

Warta - Piast: typy

Piast wygrywa mecz za meczem i ciężko przypuszczać, by coś nagle miało się zmienić. Warta ma już pewne utrzymanie od jakiegoś czasu więc i słabsze wyniki musiały przyjść. Postawię na kolejne zwycięstwo drużyny Vukovicia oraz na rewanż za porażkę w Gliwicach.

2.62

PIAST WYGRA

betfan

 

Warta - Piast: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Ekstraklasy, Warta kontra Piast, odbędzie się 22 maja na Stadionie Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach CANAL + Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!