Pobierz aplikację betfan na telefon
Warta Poznań – Lechia Gdańsk: Typy, kursy, zapowiedź 19.03. Ekstraklasa

Warta Poznań podejmie w niedzielę przebywającą w strefie spadkowej Lechię Gdańsk. Ciekawe czy klub z Poznania zaprezentuje wyższość w spotkaniu z bądź co bądź niedawnym reprezentantem polskich klubów w eliminacjach do Ligi Konferencji. A może to Lechia zaskoczy i pokaże, że kryzys już za nimi! Zapraszam na zapowiedź i typy do meczu Warta Poznań – Lechia Gdańsk. 

Warta Poznań – Lechia Gdańsk – zapowiedź meczu

Od początku pobytu Warty Poznań w Ekstraklasie czyli od 2020 roku, nie mieliśmy jeszcze sytuacji takiej, że Warta wygrałaby z Lechią. Za to przez te 3 sezony Lechia wygrała 3 z 5 meczów. 

Zbliżając się do końcówki sezonu trzeba zauważyć, że gospodarze meczu będą prawdopodobnie bić się nawet o prawo startu gry w eliminacjach europejskich pucharów. Rok temu zabrakło im bardzo niewiele.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni tak samo sprawa ma się ze zwycięstwem Lechii (4:0) z Miedzią Legnica w poprzedniej serii spotkań. Teraz wyzwanie sporo trudniejsze. 

 

Warta Poznań - Lechia Gdańsk - Typy

Typy Warta Poznań - Lechia Gdańsk

Spore szanse na wygraną ma Warta grając u siebie. Tu urwała punkty Rakowowi. Dobra seria własnego stadionu musi trwać, a okazja do tego naprawdę dobra, bo rywal wciąż chwieje się na nogach.  

2.06

WARTA WYGRA

betfan

 

Warta Poznań - Lechia Gdańsk - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielni mecz Ekstraklasy między Wartą Poznań, a Lechią Gdańsk odbędzie się 19. marca na Stadionie Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!