Pobierz aplikację betfan na telefon
Walia – Turcja: Typy, kursy, zapowiedź 21.11
W ostatnim meczu eliminacji Euro 2024 grupie D Walia podejmie na własnym obiekcie Turcję. Walijczycy mają jeszcze teoretycznie szanse na bezpośredni awans na Mistrzostwa Europy, jednak musieliby ograć Turcję, a Chorwacja musiałaby przegrać z Armenią, więc ten scenariusz jest praktycznie niemożliwy do zrealizowania. Jak Walia jeszcze jest w stanie ograć Turcję, tak trudno sobie wyobrazić, aby Chorwaci mieli przegrać z Armenią. Oczywiście wygrana z Turcją daje cień nadziei, więc czy Walii uda się zainkasować w tym meczu 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Walia – Turcja.

Walia – Turcja typy bukmacherskie

Walia nie może zaliczyć eliminacji do Euro 2024 do udanych. Co prawda grali w trudnej grupie, jednak z pewnością liczyli na bezpośredni awans. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest oczywiście baraż i potencjalne trafienie na polską reprezentację. Wydaje się, że jeżeli wszystko dobrze się ułoży to właśnie z Walijczykami zmierzymy się w finale baraży o Euro 2024. Ten rywal nam leży, więc lepiej by było dla nas, aby to Chorwaci awansowali bezpośrednio. Ja także nie spodziewam się, aby tutaj Turcy mieli przegrać. Mają oni bardzo dobre eliminacje za sobą i w pierwszym meczu z Walią potrafili wygrać 2:0, więc i tutaj nie spodziewam się, aby mieli łatwo oddać mecz. Typuję brak porażki Turcji, czyli X/2 po kursie 1.66.

1.66

X/2 - REMIS LUB TURCJA

betfan

Walia - Turcja kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Walia - Turcja wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie reprezentacja Walii (kurs 2.16). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Turcja, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.15. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Walia - Turcja to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.83, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.91.

Walia - Turcja GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz reprezentacji pomiędzy Walią, a Turcją w ramach 10 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 21 listopada o 20:45 na Cardiff City Stadium w Cardiff. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Walia - Turcja przeprowadzi live Polsat Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!