Villarreal – Osasuna: Typy, kursy, zapowiedź 26.11 | La Liga

Adrian Krawczyk

25 listopada 2023

Villarreal, typy
Villarreal oraz Osasuna średnio spisują się w tym sezonie i z pewnością obie ekipy będą chcieli wywalczyć tutaj komplet punktów, aby nieco podreperować sytuację w ligowej tabeli. Według analityków to oczywiście Villarreal ma większe szanse w tym spotkaniu i trudno się z tym nie zgodzić, albowiem, jak obie ekipy grają na podobnym poziomie, tak to Villarreal będzie grał u siebie i tutaj ma zdecydowanie przewagę nad Osasuną. Czy uda się im wygrać to spotkanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Villarreal – Osasuna.

Villarreal – Osasuna typy bukmacherskie

Miejsce 12 oraz 14 to lokaty zajmowane przez odpowiednio Osasunę oraz Villarreal w hiszpańskiej La Liga. Niewątpliwie jak dla Osasuny to miejsce jeszcze nie jest złe, tak Villarreal z pewnością przed sezonem liczył na znacznie więcej. 12 punktów Żółtej Łodzi Podwodnej w 13 rozegranych spotkaniach to zdecydowanie za mało jak na ich możliwości. Villarreal musi zacząć regularnie punktować, jeżeli jeszcze chce myśleć o europejskich pucharach, bo tam strata wynosi już 10 punktów. Punktowanie najlepiej zacząć od meczu z Osasuną i wydaje się, że jest na to duża szansa. Villarreal ma lepszych piłkarzy oraz publiczność po swojej stronie dlatego typuję ich wygraną w tym meczu po kursie 2.13.

2.13

WYGRANA VILLARREAL

betfan

Villarreal - Osasuna kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Villarreal - Osasuna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Villarrealu (kurs 2.13). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Osasuna, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 3.15. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Villarreal - Osasuna to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.91, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie nieco niższym, bo 1.81.

Villarreal - Osasuna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Villlarrealem, a Osasuną w ramach 14 kolejki hiszpańskiej La Liga, odbędzie się 26 listopada o 14:00 na Estadio de la Ceramica w Villarreal. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 2.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy