Pobierz aplikację betfan na telefon
Verona – Torino: Typy, kursy, zapowiedź 14.05 | Serie A
Wracamy na boiska włoskiej Serie A, gdzie rozgrywana jest aktualnie 35. kolejka. Verona w jednym z sześciu meczów tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Torino. Cztery ostatnie kolejki będą weryfikacją przede wszystkim dla gospodarzy, która jest zaledwie trzy punkty nad strefą spadkową. Wiele nie zmieni się jednak dla drużyny z Turynu, która zapewniła już sobie utrzymanie. Czy rywale to wykorzystają?  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Verona – Torino.

Verona – Torino: zapowiedź meczu

Ostatnia wygrana Verony dała jej trochę spokoju i pozwoliła odskoczyć ze strefy spadkowej. Wciąż mają tylko dwa punkty przewagi i na cztery kolejki przed końcem ligi muszą jeszcze utrzymać swoją formę i punktować regularnie. Torino z kolei znalazło się w środku tabeli i już ma pewne utrzymanie, ale też nie ma szans na puchary europejskie. Jedynie realne dla nich miejsce to ósme, a obecnie zajmują 11.

Verona - Torino: typy

W tym spotkaniu większą inicjatywą powinna wykazać się drużyna gości, która w obliczu spadku poprawiła swoją grę znacznie.  Moim zdaniem przejmą inicjatywę na boisku, a patrząc na ich niezłą grę w remisowym starciu na boisku Torino, ze stycznia, można liczyć na komplet punktów gospodarzy.

2.38

VERONA WYGRA

betfan

Verona - Torino: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Verony z Torino, w ramach 35. kolejki Serie A, odbędzie się 14 maja o 12:30 na Stadio Marc'Antonio Bentegodi w Weronie. Spotkanie będzie można obejrzeć, z polskim komentarzem, na Eleven Sports 1.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!