Pobierz aplikację betfan na telefon
Michael Van Gerwen – Scott Williams: Typy, kursy, zapowiedź 01.01 | PDC MŚ 2024
Michael Van Gerwen w ćwierćfinale Mistrzostwa Świata w darcie podejmie Anglika Williamsa. Jak do tej pory Van Gerwen w każdym meczu błyszczy i z pewnością tutaj będzie faworytem do wygrania. Czy ogra pewnie Williamsa i zamelduje się w najlepszej czwórce turnieju? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Michael Van Gerwen – Scott Williams.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Michael Van Gerwen – Scott Williams?
  2. Zapowiedź spotkania Michael Van Gerwen – Scott Williams
  3. Jakie są kursy na Michael Van Gerwen – Scott Williams?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Michael Van Gerwen – Scott Williams?

Michael Van Gerwen – Scott Williams typy bukmacherskie

2.20

WYGRANA GERWENA

Z HANDICAPEM -3.5 SETA

betfan
Wydawało się, że pierwszym poważnym sprawdzianem dla Van Gerwena będzie spotkanie z Buntingiem. Tam jednak Holender zagrał świetne spotkanie i wygrał pewnie 4:0, choć oczywiście Bunting też nie zagrał na takim poziomie jakby mógł. Co ciekawe Van Gerwen nie przegrał do tej pory żadnego seta, a co więcej stracił zaledwie 12 legów w 11 setach! Z pewnością to świetna statystyka, która pokazuje jego formę na tegorocznych mistrzostwach. Williams natomiast prezentuje się bardzo solidnie, choć bez większego błysku. Scott gra na średniej około 93 punktów i wydaje się, że taka nie pozwoli na zbyt wiele przy grze MVG. Ciężko tutaj szukać szans dla Anglika, dlatego spodziewam się gładkiej wygranej Van Gerwena z handicapem -3.5 seta po kursie 2.20.

Michael Van Gerwen – Scott Williams kursy bukmacherskie

  • Wygrana Michael Van Gerwen – 1.11
  • Wygrana Scott Williams – 6.00
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Michael Van Gerwen – Scott Williams wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Holender Michael Van Gerwen (kurs 1.11). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Anglik – Scott Wiliams, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 6.00.

Michael Van Gerwen – Scott Williams GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Michaelem Van Gerwenem, a Scottem Williamsem w ramach ćwierćfinału, odbędzie się 1 stycznia o 20:15. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Michael Van Gerwen – Scott Williams przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!