Pobierz aplikację betfan na telefon
Michael Van Gerwen – Keane Barry: Typy, kursy, zapowiedź 19.12 | PDC MŚ 2024
We wtorek 19 grudnia swoje zmagania podczas Mistrzostw Świata 2024 w darcie rozpocznie Michael Van Gerwen. Holender przez wiele lat był dominatorem tej dyscypliny, jednak w ostatnim czasie jego prym został nieco przerwany i teraz jest mu trudniej o wygrane. Teraz w 2 rundzie spotka się z Barrym i wydaje się, że łatwo powinien wygrać, ale czy tak się stanie? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Michael Van Gerwen – Keane Barry.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Michael Van Gerwen – Keane Barry?
  2. Zapowiedź spotkania Michael Van Gerwen – Keane Barry
  3. Jakie są kursy na Michael Van Gerwen – Keane Barry?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Michael Van Gerwen – Keane Barry?
Sprawdź również specjalną promocję BETFAN:PDC Mistrzostwa Świata dart 2024: Typy, kursy, zapowiedź, transmisja

CODZIENNE FREEBETY ZA DARTS!

Trwają PDC Mistrzostwa Świata. Jest to doskonała okazja do zgarniania codziennych freebetów za stawianie kuponów na darts. Graj PDC Mistrzostwa Świata i odbieraj freebet 10 zł! Mało tego! Rozdajemy jeszcze freebety zależne od wydarzeń. Płacimy:
Freebet 50 zł za skończenie lega w 9 lotkach
Freebet 30 zł za checkout 170
Freebet 10 zł za wygraną Polaka

Michael Van Gerwen – Keane Barry typy bukmacherskie

1.67

VAN GERWEN 3:0

betfan
Zaczniemy od Keane-a Barrego, który rozegrał już jedno spotkanie podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w darcie, gdzie w 1 rundzie pokonał Riverę. Tam średnia Irlandczyka była bardzo przeciętna, albowiem wyniosła 86,68. Z pewnością na Van Gerwen to za mało, to może być za mało nawet na wygranie jednego seta, jeżeli nie zakręci się przynajmniej w okolicach 90 i nie będzie miał wysokiej skuteczności na podwójnych. Dla Van Gerwen będzie to wydaje się, że idealny mecz na przetarcie, jak choćby ten który miał wczoraj Price. Tutaj Barry moim zdaniem jest za słaby, aby wygrać choćby jednego seta w tym spotkaniu, dlatego typuję wygraną Van Gerwen dokładnym wynikiem 3:0 po kursie 1.67.

Michael Van Gerwen – Keane Barry kursy bukmacherskie

  • Wygrana Van Gerwena – 1.08
  • Wygrana Scutta – 7.10
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Michael Van Gerwen – Keane Barry wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Holender Michael Van Gerwen (kurs 1.08). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma natomiast Irlandczyk – Keane Baryy, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 7.10.

Michael Van Gerwen – Keane Barry GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Michaelem Van Gerwen, a Keane Barrym w ramach 2 rundy, odbędzie się 19 grudnia o 23:10. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!