Pobierz aplikację betfan na telefon
Valladolid – Atletico Madryt: typy, kursy, zapowiedź 30.04 | La Liga
Ostatnie tygodnie ligowe sezonu 2022/2023, a przed nami wiele kluczowych spotkań w La Liga.  Valladolid w jednym z czterech starć w ramach 32. kolejki, zmierzy się na swoim boisku z Atletico Madryt. Goście zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli, ale wciąż mogą zyskać jeszcze miejsce wicelidera. Gospodarze mają dość stabilną pozycję w tabeli, ale jeszcze nie mogą czuć się bezpiecznie. Kto dziś okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Valladolid – Atletico Madryt.

Valladolid – Atletico Madryt: Zapowiedź meczu

Valladolid w poprzedniej kolejce prowadziło do przerwy na boisku Valencii, ale presja jaką wywierali gospodarze, nie pozwoliła im utrzymać nawet remisu. Wciąż jednak mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową i póki co nie musza się jeszcze obawiać spadku. Jednakże do końce sezonu będą musieli regularnie punktować. Dziś o to z pewnością będzie ciężko, ponieważ mierzą się z trzecią ekipą w tabeli. Atletico Madryt poza porażką z Barceloną, wygrał siedem spotkań ligowych z rzędu. Wciąż jednak brakuje im kilka punktów, by dogonić Real Madryt.

Valladolid - Atletico Madryt: Typ

W tym meczu z pewnością obie ekipy będą szukały swoich okazji, bo komplet punktów jest tutaj dla jednych i drugich, bardzo istotny. Atletico za wszelką cenę będzie chciało zakończyć sezon wyżej, niż królewscy, a z kolei Valldolid ma jeszcze zagrożenie spadku. Spodziewam się tutaj wymiany ciosów i co najmniej trzech goli.

1.78

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Valladolid - Atletico Madryt: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Valladolid a Atletico Madryt, w ramach 32. kolejki La Liga, odbędzie się 30 kwietnia o 21:00 na Estadio Jose Zorilla w Valldolid. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Canal + Sport z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!