Pobierz aplikację betfan na telefon
Urugwaj – Boliwia: Typy, kursy, zapowiedź 22.11
W meczu 6 kolejki eliminacji Mistrzostw Świata Ameryki Południowej Urugwaj podejmie na własnym obiekcie reprezentację Boliwii. Oczywiście nie trudno wskazać, że to właśnie gospodarze mają zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Boliwia mocniejsza jest na własnym obiekcie na wysokości, natomiast na wyjazdach ma spore problemy, a Urugwaj w ostatnich spotkaniach wygląda naprawdę dobrze, więc czy Boliwia zostanie rozbita przez Urugwaj? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Urugwaj – Boliwia.

Urugwaj – Boliwia typy bukmacherskie

Urugwaj na ten moment w eliminacjach do Mistrzostw Świata spisuje się znakomicie. Po 5 rozegranych kolejkach mają na swoim koncie 10 punktów i plasują się tuż za Argentyną. Boliwia natomiast zajmuje 9 lokatę i ma na swoim koncie tylko 3 punkty. Nie ma co się dziwić, że to Urugwaj ma wygrać to spotkanie. Prezentują się oni w ostatnim czasie bardzo dobrze i przegrali tylko z Ekwadorem na wyjeździe, na bardzo trudnym terenie. Boliwia natomiast jedyne punkty wywalczyła w starciu u siebie z Peru wygrywając 2:0. Jako, że Urugwaj zagra u siebie, a Boliwia przegrywała choćby 1:5 z Brazylią, czy 0:3 z Argentyną to i tutaj spodziewam się, że przegrają to spotkanie różnicą kilku goli. Typuję wygraną Urugwaju z handicapem -2 gola po kursie 1.55 w ofercie bukmachera Betfan. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny

1.55

WYGRANA URUGWAJU

Z HANDICAPEM -2 GOLE

betfan

Urugwaj - Boliwia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Urugwaj - Boliwia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim zdecydowanie reprezentacja Urugwaju (kurs 1.10). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Boliwia, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 21.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Urugwaj - Boliwia to może liczyć na kurs 8.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.50, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.43.

Urugwaj - Boliwia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz reprezentacji pomiędzy Urugwajem, a Boliwią w ramach eliminacji Mistrzostw Świata Ameryki Południowej, odbędzie się 22 listopada o 00:30 na Estadio Centenario w Montevideo. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!