Union Berlin – RB Lipsk: typy, kursy, zapowiedź 03.09 | Bundesliga

Wojciech Sikora

02 września 2023

Union Berlin
Na zakończenie tej wybitnie emocjonującej 3. kolejki Bundesligi, czekają nas jeszcze dwa ciekawe pojedynki. Union Berlin, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z RB Lipsk. Po słabym początku sezonu, byki zdobyły pierwsze punkty w poprzedniej kolejce, po wygranej 5:1. Dziś zadanie będzie znacznie trudniejsze, bowiem gospodarze są w znakomitej formie. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Zapraszam na zapowiedź meczu Union Berlin – RB Lipsk.

Union Berlin – RB Lipsk: Typy bukmacherskie

Union Berlin wciąż zaskakuje i jednocześnie podtrzymuje wysoką formę z poprzedniego sezonu. Świetnie spisują się też nowe transfery, jakich dokonali w letnim okienku. Sezon zaczęli od wygranej w pucharze 4:0, a kolejne dwa mecze ligowe to 4:1 z Mainz i 4:1 z Darmstadt. Dziś zagrają z rywalem, który w teorii ma o wiele większy potencjał, jednak nie pokazali jeszcze tego w Bundeslidze. Pierwszy mecz przegrali 2:3, a drugi wygrali 5:1, choć przeciwnik w postaci Stuttgartu to dla nich żadne wyzwanie
Obie drużyny mają ogromny potencjał w ofensywie, choć minimalnie gorzej radzą sobie w obronie. To kończy się z reguły wieloma bramkami, tak jak w ich ostatnich pięciu starciach, które zawsze kończył się trzema golami. Dziś także spodziewam się kilku trafień i typuję powyżej 2.5 gola.

1.85

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Union Berlin - RB Lipsk: Kursy bukmacherskie

Union Berlin jest w tym pojedynku minimalnym underdogiem, a kurs na to, że ponownie zgarną komplet punktów, wynosi 3.05. Minimalnie większe szanse, według bukmacherów, mają zawodnicy drużyny RB Lipsk, na których mnożnik wynosi 2.33. W przypadku remisu przelicznik to 3.40.

Union Berlin - RB Lipsk: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Union Berlin A RB Lipsk, w ramach 3. kolejki Bundesligi, odbędzie się 3 września o 17:30 na Stadion An der Alten Forsterei w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy