Pobierz aplikację betfan na telefon
Ukraina – Macedonia Północna: Typy, kursy, zapowiedź 14.10 | el. Euro
  W 7 kolejce eliminacji Euro 2024 Ukraina podejmie na własnym stadionie Macedonię Północną. Tak naprawdę jeszcze obie ekipy mają szans na bezpośredni awans, jednak nie będzie o niego łatwo. Przegrana reprezentacja z tego meczu szanse na ten awans już straci, więc gra w tym spotkaniu będzie toczyć się o wysoką stawkę. Ukraina ma większe szanse na wygraną według analityków, ale czy tak też okaże się na boisku? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Ukraina – Macedonia Północna.

Ukraina – Macedonia Północna typy bukmacherskie

Ukraina, jak i Macedonia Północna mierzą się w eliminacjach do Euro 2024 w grupie C. Jest to trudna grupa, albowiem znajdują się w niej dwie świetne reprezentacje, czyli Anglia oraz Włosi. Zarówno Ukraina, jak i Macedonia Północna ma jeszcze szanse na awans kosztem Włoch. Z pewnością to Ukraina będzie tutaj parła do wygrania tego spotkania i zdobycia 3 punktów, które w dalszym ciągu będą dawać marzenia o bezpośrednim awansie. Jeżeli wszystko dobrze się ułoży to tak naprawdę w 10 kolejce zagrają decydujący mecz z Włochami o bezpośredni awans. Tutaj muszą wygrać i niewątpliwie są reprezentacją lepszą. Macedonia Północna miała też oczywiście dobre spotkania, jednak przegrali z Ukrainą u siebie i tutaj spodziewam się, że będzie podobnie dlatego typuję wygraną Ukrainy po kursie 1.62 w Betfan.

1.62

WYGRANA UKRAINY

betfan

Ukraina - Macedonia Północna kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Ukraina - Macedonia Północna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście zdecydowanie reprezentacja Ukrainy (kurs 1.62). Mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja Macedonii Północnej, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Ukraina - Macedonia Północna to może liczyć na kurs 3.70. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.97, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.75.

Ukraina - Macedonia Północna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz reprezentacji pomiędzy Ukrainą, a Macedonią Północną w ramach 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 14 października o 15:00 na epet ARENA w Pradze. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję live z meczu Ukraina - Macedonia Północna przeprowadzi Polsat Sport News.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!