Typy tenisa na dziś – US Open dzień 8. (04.09): Miedwiediew, Sinner, Sabalenka
Rozpoczęliśmy dwa tygodnie pełne tenisowych emocji, ale przede wszystkim typów właśnie na US Open. Najmocniejsi zawodnicy i zawodniczki będą nam towarzyszyć, aż do samego finału, a razem z nimi codzienne propozycje zakładów. Zapraszam do śledzenia naszych propozycji, które można oczywiście  obstawiać na betfan.pl. Poniżej znajdziecie propozycje na 8. dzień US Open 2023, czyli 04.09.

TYPY TENISOWE DNIA: 4 września

Danił Miedwiediew – Alex de Minaur (04.09, 22:00)

Ten sezon Rosjanin gra bardzo w kratkę i widać, że to co najlepsze zostawia na wielkie szlemy. Po półfinale Wimbledonu rozegrał kilka turniejów, gdzie nie pokazał się z najlepszej strony, a w jednym z nich odpadł właśnie z Alexem de Minaurem. Dziś Rosjanin będzie miał szanse na rewanż, choć Australijczyk nie odda pola tak łatwo. Obaj panowie przez trzy starcia oddali tylko jeden set i obaj wyglądali świetnie w trakcie wymian, zapowiada się więc starcie na bardzo wysokim poziomie.
Jeśli tylko Rosjanin skupi się na 100% od samego początku, to będzie w stanie spokojnie domknąć mecz w 3 lub 4 setach. Wiadomo jednak jak bywa z mentalem Daniła i na pewno swoje szanse będzie miał dzięki temu Alex. Typuję więc, że zobaczymy co najmniej cztery sety.

1.57

POWYŻEJ 3.5 SETÓW

Daria Kasatkina - Aryna Sabalenka (05.09, 01:00)

Aryna Sabalenka już na pewno zostanie liderką rankingu WTA, a jeszcze może poprawić swoją sytuację punktową. Póki co na US Open nie dała szans swoim rywalkom i każdą odprawiała w dwóch setach. Dziś zagra z Darią Kasatkiną, która niedawno zmierzyła się Cincinnati, a tam Rosjanka zdobyła tylko 6 gemów. Na kortach Flushing Meadows miała problemy już w dwóch pierwszych rundach, gdzie była bliska odpadnięcia. Lepszy mecz przyszedł w poprzedniej rundzie, ale dspozycja serwisowa może być niewystarczająca na tak mocną rywalkę.
Choć Daria miała kilka niezłych momentów w ciężkich sytuacjach i potrafiła wyciągać zwycięstwa, tak tutaj przeciwko Sabalence będzie miała niezwykły problem. Białorusinka na pewno będzie dążyć do triumfu w całym turnieju, a jej dyspozycja wygląda znakomicie. Moim zdaniem dziś wygra 2:0.

1.70

SABALENKA WYGRA 2:0

Alexander Zverev - Jannik Sinner (05.09, 02:30)

Alexander znakomicie przeniósł formę z Cincinnati na US Open i spisuje się tutaj znakomicie. Od początku jest dominujący postacią w każdym meczu i stracił aktualnie dwa sety, a na największe oklaski zasługuje zwycięstwo z Dimitrovem. Tam bowiem potknął się, ale następnie zdominował mecz od połowy drugiego seta. Jannik Sinner będzie kolejnym rywalem Niemca i na pewno będzie można liczyć na elektryzujące starcie, choć dotychczas to starszy z tenisistów prowadzi 3:1. Włoch ma za sobą triumf w Monrealu i tu także spisuje się świetnie.
Panowie spotkali się tutaj dwa lata temu i wtedy to Niemiec był stroną dominującą i pokonał Włocha 3:0. Choć bilans setów był bardzo bliski. Tym razem Zverev jest po powrocie z kontuzji, a Sinner wchodzi w swój najlepszy moment w karierze. Nie widzę innego wyjścia jak co najmniej 4 sety w tym pojedynku.