Typy tenisa na dziś – US Open dzień 7. (03.09): Paul, Wozniacki, Djokovic
Rozpoczęliśmy dwa tygodnie pełne tenisowych emocji, ale przede wszystkim typów właśnie na US Open. Najmocniejsi zawodnicy i zawodniczki będą nam towarzyszyć, aż do samego finału, a razem z nimi codzienne propozycje zakładów. Zapraszam do śledzenia naszych propozycji, które można oczywiście  obstawiać na betfan.pl. Poniżej znajdziecie propozycje na 7. dzień US Open 2023, czyli 03.09.

TYPY TENISOWE DNIA: 3 września

Tommy Paul – Ben Shelton (03.09, 18:00)

Tommy Paul znakomicie się prezentuje w tegorocznym US Open, a po odwróceniu losów spotkania z Safullinem, rozgromił DAvidovicha Fokinę 3:1. Świetnie Amerykanin porusza się po korcie i przy znakomitym serwisie, także świetnie returnuje, dzięki czemu przełamał Hiszpana sześć razy, a sam złamał się raz. Teraz drugi raz w karierze zagra ze swoim rodakiem, Benem Sheltonem. 20-latek nie miał najlepszego czasu przed turniejem, lecz tutaj znakomicie wystrzelił z formą.
Poprzedni mecz tych zawodników zakończył się wynikiem 3:1, w tegorocznym Australian Open. Lepszy okazał się wtedy Paul i wszystko wskazuje na to, że ponownie on okaże się górą. Mimo wszystko ponownie liczę na co najmniej cztery sety i tak właśnie typuję ten mecz.

1.59

POWYŻEJ 3.5 SETÓW

Caroline Wozniacki - Coco Gauff (03.09, 20:00)

Świetna dyspozycja Caroline Wozniacki, od samego powrotu, dało jej po raz kolejny w karierze szanse na walkę o ćwierćfinał US Open. Znakomicie rozegrała ostatni mecz, gdzie mimo porażki w pierwszym secie, potrafiła dzięki swojemu doświadczeniu odwrócić losy pojedynku i wygrać pewnie kolejne sety 6:3 i 6:1. Coco Gauff będzie jej kolejną rywalką, więc czeka Dunkę wyjątkowo ciężkie zadanie. Amerykanka jest ostatnio w znakomitej formie i pokazuje to od kilku tygodni.
Starcie między ogromnym doświadczeniem, a młodzieńczą energią. Ten mecz może zakończyć się sporą niespodzianką. Moim zdaniem będziemy świadkiem znakomitego show, a to starcie w pełni pokaże formę Caroline, ale i to czy Gauff jest w stanie powalczyć o triumf w całym turnieju. Ja spodziewam się tutaj co najmniej 19 gemów.

1.47

POWYŻEJ 18.5 GEMÓW

Borna Gojo - Novak Djokovic (04.09, 01:00)

Borna Gojo przeżywa najlepszy moment swojej kariery, bowiem nigdy w karierze nie doszedł w wielkim szlemie tak daleko. Już pewne jest, że zadebiutuje w pierwszej setce w najnowszym notowaniu. Niemniej jednak wciąż może walczyć o kolejne rundy. Novak Djokovic będzie jego kolejnym rywalem, więc Chorwata czeka wyjątkowo ciężkie zadanie. Obaj gracze nigdy się razem nie spotkali. Poprzednie spotkanie Serba pokazało jednak, że można wygrać z nimi nawet seta, lub dwa, ale ostatecznie to on jest górą.
Borna Gojo przy swoim serwisie jest znakomity i dzięki temu zdobywa ogromną przewagę na korcie. Tak też w trzech poprzednich pojedynkach tylko trzy okazje wypracowali jego rywale do przełamania. Moim zdaniem dziś będzie z tym znacznie ciężej, bo Novak świetnie returnuje. Mimo wszystko liczę na co najmniej 28 gemów.