Typy tenisa na dziś – US Open dzień 6. (02.09): Mmoh, Samsonova, Zverev

Rozpoczęliśmy dwa tygodnie pełne tenisowych emocji, ale przede wszystkim typów właśnie na US Open. Najmocniejsi zawodnicy i zawodniczki będą nam towarzyszyć, aż do samego finału, a razem z nimi codzienne propozycje zakładów. Zapraszam do śledzenia naszych propozycji, które można oczywiście  obstawiać na betfan.pl. Poniżej znajdziecie propozycje na 6. dzień US Open 2023, czyli 02.09.

TYPY TENISOWE DNIA: 2 września

Michael Mmoh – Jack Draper (02.09, 17:00)

Michael zaskoczył w pierwszym starciu przeciwko Chaczanowi, gdzie  awansował nie oddają nawet seta.  Znakomita dyspozycja na serwisie przydała się także w kolejnym meczu. Przeciwko Isnerowi przegrał dwa pierwsze sety, jednak był w stanie odwrócić losy spotkania i wygrał trzy kolejne. Teraz po drugiej stronie stanie Jack Draper, który na pewno będzie mieszał swoją lewą ręką. Brytyjczyk w poprzednim spotkaniu pokonał Huberta Hurkacz i to 3:0, choć nie był tam wcale faworytem. Znakomicie jednak radził sobie z serwisem Polaka, co na pewno przyda mu się i w tym starciu.

Po takiej wygranej z Polakiem, to Jack jest w tym pojedynku faworytem. Mimo wszystko trzeba pamiętać, że Mmoh poza swoimi umiejętnościami, będzie miał za sobą cały stadion kibiców, co na pewno dodatkowo go zmotywuje. Moim zdaniem przy obecnej formie jest w stanie powalczyć nawet o zwycięstwo, ja typuję tutaj, że ugra chociażby seta.

1.48

MMOH WYGRA SETA

betfan

Ludmiła Samsonowa - Madison  Keys (02.09, 18:30)

Madison Keys wygrała oba mecze bez straty seta, lecz grała z zawodniczkami o znacznie mniejszych możliwościach, niż jej dzisiejsza rywalka. Amerykanka zdecydowanie może być zadowolona ze swojej postawy przy serwisie, bowiem nie straciła jeszcze podania. Teraz zagra jednak z Samsonową, która na returnie potrafi być bardzo groźna. Ludmiła także bez większych problemów przeszłą do 1/16 i pamiętając jej świetną dyspozycję z Montrealu, możemy spodziewać się tutaj po niej kolejnych dobrych występów.

Obie zawodniczki spotkały się razem dwukrotnie i oba te mecze był grane na pełnym dystansie, a ostatecznie obie wygrały po razie. Aktualnie w lepszej formie moim zdaniem jest Ludmiła, która potrafi naprawdę świetnie trzymać piłkę w korcie i popełnia niewiele błędów. Moim zdaniem to ona dziś wygra i awansuje do 1/8

1.89

SAMSONOVA WYGRA

betfan

Alexander Zverev - Grigor Dimitrov (03.09, 01:00)

Alexander wraca do gry na najwyższym poziomie, co widać z meczu na mecz. Coraz mniej błędów popełnia na serwisie, co pomogło mu w dwóch poprzednich rundach stracić tylko jednego seta. Dziś zagra, po raz drugi w krótkim odstępie czasowym, z Girgorem Dimitrovem. Bułgar miał spore problemy w pierwszym meczu, gdzie odwracał losy pojedynku od stanu 0:2. Później zdecydowanie był lepszy na korcie od Murraya, choć Brytyjczyk bardzo ułatwiał mu wygrywanie punktów.

W poprzednim meczu, który zagrali panowie razem, Zverev wygrał 2:0. Również do zera wygrał na Frecnh Open. Dotychczas tak naprawdę Dimitrov zwyciężył tylko raz z Niemcem, na łącznie sześć spotkań. Widać, że Alexander ma patent na Bułara i jeśli tylko serwis będzie funkcjonował jak należy, dziś również powinien triumfować.