Typy tenisa na dziś – US Open dzień 5. (01.09):
Rozpoczęliśmy dwa tygodnie pełne tenisowych emocji, ale przede wszystkim typów właśnie na US Open. Najmocniejsi zawodnicy i zawodniczki będą nam towarzyszyć, aż do samego finału, a razem z nimi codzienne propozycje zakładów. Zapraszam do śledzenia naszych propozycji, które można oczywiście  obstawiać na betfan.pl. Poniżej znajdziecie propozycje na 5. dzień US Open 2023, czyli 01.09.

TYPY TENISOWE DNIA: 1 września

Tommy Paul – Alejandro Davidovich Fokina (01.09, 17:00)

Trzecie starcie tych panów, w tym roku, to kolejna szansa dla Hiszpana, by wreszcie ograć Amerykanina. Hiszpan świetnie wszedł w US Open i dwa pierwsze mecze zakończył bez starty seta. Świetnie spisywał się przede wszystkim na serwisie, ale i nie zawodził w odbiorze. Tak też każdy set wygrywał po przełamaniu. Teraz będzie znacznie ciężej, bowiem Paul to znacznie lepiej serwujący gracz, niż poprzedni rywale. Tommy ma tu za sobą bardzo męczące mecze, zwłaszcza poprzedni, gdzie musiał odwracać losy spotkania od 0:2.
Choć oba poprzednie starcia przegrał Hiszpan, to wciąż znacznie nie odstawał jakością od rywala. Co więcej jego aktualna forma zdaje się być bardzo dobra i moim zdaniem to starcie będzie bardzo zacięte. Paul bez wątpienia ma duży talent, ale i wsparcie kibiców. Moim zdaniem ten mecz potrwa co najmniej 4 sety.

1.49

POWYŻEJ 3.5 SETA

Ben Shelton - Aslan Karacew (01.09, 17:00)

Choć Karacew oddał zaledwie jednego seta w dwóch poprzednich rundach, to jednak miewał znaczne problemy przy serwisie. Mimo wszystko w wymianie był bardzo efektywny i spokojnie wygrywał kolejne sety. Dziś zmierzy się nie tylko z Sheltonem, ale i kibicami, którzy bardzo wyraźnie wspierają na US Open swoich ulubieńców. W poprzednim meczu Amerykanin nie spędził na korcie zbyt długo, bowiem Thiem skreczował po pierwszym przegranym secie.
Teraz Ben zagra o swoją rekordową rundę US Open, którą już poprawił osiągając tutaj 1/32. Jeśli tylko będzie w stanie trzymać swój poziom serwisowy z poprzednich spotkań, to nie powinien mieć większych problemów przy swoich gemach. Powinien także być bardzo groźny na odbiorze, zwłaszcza, że Rosjanin popełniał mnóstwo błędów. Typuję wygraną reprezentanta gospodarzy.

1.67

SHELTON WYGRA

Caroline Wozniacki - Jennifer Brady (01.09, 17:00)

Niesamowicie szybko Dunka wróciła do optymalnej formy, która pozwala jej myśleć o dobrym wyniku w tym turnieju. Już może być z siebie zadowolona, bowiem dwie poprzednie rundy ukończyła bez straty seta. Co więcej pokonała w poprzedniej rundzie Petrę Kvitovą, która od lat należy do czołówki kobiecego tenisa. Teraz czeka ją rywalizacja z inną powracającą tenisistką, czyli Jennifer Brady. Amerykanka po świetnej pierwszej rundzie, w kolejnym meczu miała spore problemy z awansem.
Caroline znacznie poprawiła swój serwis na przestrzeni ostatnich tygodni, a w wymianach stała się bardzo solidna. Choć Brady może zaskoczyć ją kilkoma mocnymi uderzeniami, to jednak grę powinna przede wszystkim kontrolować Dunka. Tyouję tutaj jej zwycięstwo.