Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: New Orleans Pelicans – LA Lakers. Play-In zapowiedź
Przed nami pierwszy i drugi miniturnieju Play-In. W tym meczu dowiemy się, która drużyna awansuje do fazy Play-Off, a która będzie miała na to jeszcze jedną szansę. Zaczniemy od spotkania w Konferencji Zachodniej, który odbędzie się w Nowym Orleanie, a później przeniesiemy się do Sacramento na spotkanie drużyn 9-10. Zapraszamy na zapowiedź i typy NBA meczu New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers. Kto ma największe szanse awansować? Tego właśnie dowiesz się z poniższego tekstu. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. Typy NBA: New Orleans Pelicans - LA Lakers. Play-In zapowiedź

New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers: zapowiedź meczu

Przed nami NBA Play-in 2024. Zaczniemy od spotkania Pelicans – Lakers, czyli drużyn z konferencji zachodniej, które zajęły miejsca 7-8. Wygrany tego spotkania awansuje do NBA Play-off i zagra w nich z Denver Nuggets, którzy zajęli drugie miejsce w sezonie zasadniczym. Przegrany tego spotkania zmierzy się z wygranym mecz, który rozpocznie się o 04:00 między Sacramento Kings, a Golden State Warriors o ostatnie miejsce w Play-off. Co ciekawe, Pelicans zmierzyli się z Lakers jeszcze w ostatnim meczu sezonu zasadniczego, który Pelicans przegrali 108:124.

Typy NBA: New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers

Oprócz ostatniego meczu w tym sezonie, te drużyny zagrały ze sobą bezpośrednio jeszcze 3 razy. Łącznie w czterech meczach, trzykrotnie wygrali Lakers, w tym jeden mecz śródsezonowego pucharu NBA IN-Season Tournament. Co ciekawe, żadne z tych czterech spotkań nie było bliskie, a drużyna, która wygrywała, zrobiła to z dużą przewagą. Przed porażką z Lakers w ostatnim meczu, Pelicans wygrali 4 spotkania z rzędu, ale wszystkie na wyjeździe. Na swoim parkiecie mają pięć porażek z rzędu. Z drugiej strony "Jeziorowcy" złapali formę w idealnym momencie i wygrali 11/14 ostatnich meczów, w tym jest aż 5 wygranych z rzędu na wyjeździe. Stawiamy na Lakersów, którzy w Play-offach są inną drużyną, gdy Anthony Davis i LeBron James już nie oszczędzają swoich sił.

1.89

LA LAKERS

betfan

 

New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy New Orleans Pelicans, a Los Angeles Lakers rozpocznie się o godzinie 01:30 w nocy z wtorku na środę 17 kwietnia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport, w aplikacji Canal+ Online a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!