Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA na noc (29.11-30.11) 76ers, Suns, Rockets, Kings
Oto typy NBA na najbliższą noc, czyli z 29 na 30 listopada. Za nami już 1,5 miesiąca od rozpoczęcia najlepszej, koszykarskiej ligi świata, jaką jest NBA. To kolejny dzień z typami na najbliższą noc, która zapowiada prawdziwe emocje, To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny

TYPY NBA: 29/30 listopada

Toronto Raptors – Phoenix Suns (30.11, godz. 01:30)

1.75

WYGRANA SUNS

betfan

  Phoenix Suns złapali rytm i wygrywają mecz za meczem. Mają aktualnie serię siedmiu zwycięstw z rzędu, co pozwoliło im awansować na trzecie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Najbliższej nocy zagrają w Kanadzie z twardym zespołem Toronto Raptors, które jednak gra bardzo w kratkę i w ostatnim czasie na jedną wygraną mają dwie porażki. Stawianie na wygraną Phoenix Suns powinno być optymalnym typem. Jest to lepszy zespół, który na 9 wyjazdowych meczów, wygrał 7 i jest to najlepszy wynik w meczach wyjazdowych na zachodzie.

New Orleans Pelicans - Philadelphia 76ers (30.11, godz. 02:00)

1.87

WYGRANA 76RES

betfan

  New Orleans Pelicans są po dwóch porażkach z Utah Jazz, w co bardzo trudno uwierzyć patrząc na siłę obu zespołów. Widocznie matchup z zawodnikami Jazz, nie pasował zespołowi z Nowego Orleanu. Przed tymi dwoma wpadkami w Salt Lake City, Pels wygrali 5/6 spotkań. Skoro przegrali 2 razy z Jazz, to wynik spotkania z 76ers od razu się nasuwa na myśl. Philadelphia 76ers to najlepiej grająca drużyna na wyjazdach ze wschodu, ale także po prostu jest to jedna z najlepszych drużyn w całej lidze z Joelem Embiidem na czele.

Denver Nuggets - Houston Rockets (30.11, godz. 03:00)

1.72

HOUSTON ROCKETS

HANDICAP +7,5

betfan

  Houston Rockets to na nowo ułożona, bardzo młoda, ciekawa i perspektywiczna drużyna, dlatego też jest nieprzewidywalna. Bilans Rakiet to 8-7, co i tak jest lepszym wynikiem na starcie niż zakładano. Ostatniej nocy przegrali z Dallas Mavericks na wyjeździe po wyrównanym do ostatniej minuty spotkaniu, a Mavericks to obecnie piąta drużyna na zachodzie. Z Denver Nuggets, z którymi zagrają najbliższej nocy, wygrali w tym sezonie już dwukrotnie i to za każdym razem z grającym Nikolą Jokiciem, a aktualnie gwiazda Nuggets pauzuje z powodu kontuzji. Z drugiej strony, z raportów wynika, że na mecz z Houston do gry może powrócić nie tylko Serb, ale także Jamal Murray, który pauzuje od dłuższego czasu.

Sacramento Kings - Los Angeles Clippers (30.11, godz. 04:00)

1.56

SACRAMENTO KINGS

HANDICAP + 4,5

betfan

  W ostatnim meczu zbliżającej się nocy, zobaczymy starcie dwóch drużyn z Kalifornii. Można powiedzieć, że Sacramento Kings wracają do żywych, wraz z powrotem po kontuzji DeArona Foxa. Rozgrywający Kings, udowadnia, że jest kluczowym zawodnikiem swojego zespołu i dzięki niemu Sacramento Kings zajmują już szóstą pozycję w Konferencji Zachodniej. Ze swojej pozycji w tabeli na pewno nie są zadowoleni Clippers, którzy mają w swoim zespole chyba największą ilość gwiazd w całej lidze, a zajmują dziesiątą pozycję na zachodzie.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!