Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA na noc (28.12-29.12) Mavericks, Spurs, GSW, Lakers

Oto typy NBA na najbliższą noc, czyli z 28 na 29 grudnia. Za nami mecze świąteczne, ale przed nami jeszcze spotkania noworoczne. Zanim to nastąpi przed nami jeszcze kilka dni i nocy koszykarskich emocji. To kolejny dzień z typami na najbliższą noc, która zapowiada prawdziwe emocje, To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny.

TYPY NBA: 28/29 grudnia

Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks (29.12, godz. 02:00)

1.49

MINNESOTA

TIMBERWOLVES Z HANDICAPEM -5.5

betfan

Minnesota Timberwolves wciąż utrzymuje się na pierwszym miejscu Konferencji Zachodniej. „Leśne Wilki” przegrały jednak w ostatnim spotkaniu z Oklahomą City Thunder 106:129. Dallas to także drużyna, która w końcu chciałaby bardziej powalczyć w Playoffs, a tam łatwiejszą drogę można wywalczyć, dzięki dobremu bilansowi w sezonie zasadniczym. Mavericks ostatniej nocy przegrali z Cavaliers i teraz dzień po dniu wyruszają na mecz wyjazdowy. Stawiamy w takim razie na gospodarzy.

Portland Trail Blazers – San Antonio Spurs (29.12, godz. 04:00)

1.49

SAN ANTONIO

Z HANDICAPEM +6.5

betfan

Dla San Antonio Spurs jest to jeden z najgorszych startów sezonu w historii orgnizacji i to pomimo wybraniu z jedynką draftu Victora Wembanyamy. W meczu z Trail Blazers, „Ostrygi” mają szansę na przerwanie pięciu przegranych meczów z rzędu, bo będzie to spotkanie dwóch najgorszych drużyn Konferencji Zachodniej. Dobrze, że Spurs wygrali niedawno z Los Angeles Lakers, bo jest to jedyne zwycięstwo w ostatnich 24. meczach i od tamtego momentu można od nowa liczyć dni bez zwycięstwa. Drużyna z Portland w tym samym czasie co Spurs cztery mecze więcej.

Golden State Warriors – Miami Heat (29.12, godz. 04:00)

1.49

MIAMI HEAT

Z HANDICAPEM +3.5

betfan
Golden State Warriors wrócili do dobrej formy i wygrali 5 meczów z rzędu,  w tym z najlepszym aktualnie zespołem w lidze, czyli z Boston Celtics. Trzy dni temu przegrali z aktualnymi mistrzami, Denver Nuggets, ale mieli przynajmniej czas odpocząć przed spotkaniem z Heat, którzy mają za sobą jeden dzień odpoczynku mniej. Heat pokonali w Święta Philadelphie 76ers, mimo że nie byli faworytami.

Los Angeles Lakers – Charlotte Hornets (29.12, godz. 04:30)

1.49

CHARLOTTE HORNETS

Z HANDICAPEM + 15.5

betfan
Co prawda, Lakers wygrali z Indianą Pacers finał In-Season Tournament, ale od tamtego momentu, czyli 10 grudnia znacznie obniżyli loty. W tym czasie pokonali tylko Spurs (i także z nimi przegrali) oraz Oklahomę City Thunder. W tabeli Konferencji Zachodniej spadli na 9. miejsce, a GSW i Suns tracą odpowiednio jednej i dwóch wygranych do bilansu LAL (i mają odpowiednio jeden i dwa mecze więcej do rozegrania). Lakers tym samym znajdują się na granicy fazy play-in, a miejscem które zapewnia wcześniejsze wakacje na koniec sezonu. Przed nimi spotkanie typu „muszą wygrać”, bowiem grają na swoim parkiecie z Charlotte Hornets, które jest czwartą najgorszą drużyną w całej lidze i może zapomnieć o jakiejkolwiek grze po sezonie regularnym.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!