Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA na noc (22.11-23.11) Bucks – Celtics, GSW, Spurs, Lakers
Oto typy NBA na najbliższą noc. Przez ostatnie dwie noce udało się trafić 8/8! Dlatego też chcemy iść za ciosem i po najbliższej nocy być 12/12. Trzeba jednak pamiętać, że NBA to wyrównana i emocjonująca liga, ale z dobrą analizą da się trafić fajny kupon. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny

TYPY NBA: 22/23 listopada

Boston Celtics – Milwaukee Bucks (23.11, godz. 01:30)

1.64

PONIŻEJ 238,5 PUNKTÓW

W MECZU

betfan

  Przed nami starcie dwóch drużyn, które są uważane za najsilniejsze w Konferencji Wschodniej. Milwaukee Bucks potrzebowali czasu, aby zaadaptować się do gry z Damianem Lillardem, ale jak już się to udało to wygrali 8/10 spotkań i mają serię pięciu zwycięstw z rzędu. W formie są też „Celtowie”, którzy choć przegrali ostatni mecz z Charlotte Hornets to wcześniej wygrali sześć razy z rzędu. Porażkę po dogrywce z Hornets można tłumaczyć tym, że był to czwarty mecz na wyjeździe z rzędu i 2 dni temu nawet my pisaliśmy, że Celtics mogą mieć problemy. Przewidujemy w tym spotkaniu dobrą obronę i niski wynik.

San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers (23.11, godz. 02:00)

1.49

LA CLIPPERS

HANDICAP -5,5

betfan

  San Antonio Spurs przegrali już dziewięć spotkań z rzędu i nie zapowiada się na to, aby sytuacja się szybko zmieniła patrząc na najbliższy terminarz. Ich szanse w najbliższym meczu dobitnie pokazuje ostatni mecz, który także rozegrali u siebie z Clippers i przegrali go 99:124. W Los Angeles Clippers napięta sytuacja trochę się rozluźniła odkąd Russell Westbrook "poświęcił się" i powiedział, że może wchodzić z ławki. Dzięki tej decyzji nowy zawodnik, James Harden razem z Paulem Georgem i Kawhi Leonardem mogą lepiej dzielić się piłką. Clippers powinni teraz pójść w górę tabeli.

Phoenix Suns - Golden State Warriors (23.11, godz. 04:00)

1.75

PHOENIX SUNS

betfan

  Golden State Warriors w końcu się przełamali po sześciu porażkach z rzędu. Dwa dni temu pokonali dobrze wyglądających Houston Rockets pięcioma punktami. Przed nimi starcie z superdrużyną, która wciąż nie wystąpiła w najsilniejszym składzie z Bradleyem Bealem, który jak się okazało, nie zagra minimum do 13 grudnia z powodu kontuzji. Obie te drużyny spotkały się już miesiąc temu, na początku sezonu w San Francisco i wtedy minimalnie wygrali Suns, a teraz mecz odbędzie się w Arizonie, a Warriors będą bardziej osłabieni.

Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks (23.11, godz. 04:30)

1.81

DALLAS MAVERICKS

betfan

  Los Angeles Lakers weszli na zwycięską ścieżkę, wygrali 6/7 ostatnich spotkań. Mają w nogach wygrane spotkanie z Utah Jazz wczorajszej nocy, ale drużyna z Salt Lake City nie była wyzwaniem dla "Jeziorowców". Mavericks mają za sobą trzydniową przerwę po dwóch porażkach z rzędu. Dzięki świetnemu startowi wciąż utrzymują się wysoko w Konferencji Zachodniej, mają tyle samo zwycięstw co Lakers, ale rozgrywając jedno spotkanie mniej. Bez wątpienia będzie to wyrównane i emocjonujące spotkanie.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!