Hitowe starcie w CSL! Shanghai Port- Beijing Gouan

W środę dwoma spotkaniami rozpoczną się zmagania grupy B w drugiej kolejce Chinese Super Ligi. Jednym z nich będzie hitowe w Chinach spotkanie pomiędzy Shanghai Port i Beijing Gouan, które rozpocznie się o 12:00.

Shanghai Port vs Beijing Gouan 28.04.2021 nasze typy

W tym meczu stawiałbym na zwycięstwo gospodarzy oraz over w meczu.
Typ: 1/+1,5 lub 1/+2,5.

Shanghai Port vs Beijing Gouan 28.04.2021 składy

W obu klubach nie zgłoszono żadnych kontuzji, także po nieobecności w pierwszym meczu Renato Augusto będzie mógł dołączyć do Bakambu oraz Jonathana Viery. W ekipie gospodarzy do dyspozycji jest cały kwartet gwiazd- Oscar, Arnautović, Aaron Mooy oraz Ricardo Lopes.

Shanghai Port vs Beijing Gouan 28.04.2021 co wiemy

W południe czasu polskiego zmierzą się ze sobą jedne z dwóch najlepszych ekip poprzedniego sezonu. Shanghai Port, który zmienił nazwę z Shanghai SIPG, rozgromił w pierwszym starciu na wyjeździe Tianjin Jimen Tiger 1:6. Hattricka w tamtym spotkaniu zaliczył Marko Arnautović, a aż czteroma asystami może pochwalić się Oscar. Natomiast klub ze stolicy przegrał swoje spotkanie z Shanghai Shenhua 2:1. W tamtym spotkaniu Slaven Bilić nie mógł skorzystać z Renato Augusto. W obu klubach nie zgłoszono żadnych kontuzji, także Brazylijczyk będzie mógł dołączyć do Bakambu oraz Jonathana Viery. Trenerem Shangai Port jest również Chorwat Ivan Leko.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!