Hitowe starcie w CSL! Shanghai Port- Beijing Gouan

W środę dwoma spotkaniami rozpoczną się zmagania grupy B w drugiej kolejce Chinese Super Ligi. Jednym z nich będzie hitowe w Chinach spotkanie pomiędzy Shanghai Port i Beijing Gouan, które rozpocznie się o 12:00.

Shanghai Port vs Beijing Gouan 28.04.2021 nasze typy

W tym meczu stawiałbym na zwycięstwo gospodarzy oraz over w meczu.
Typ: 1/+1,5 lub 1/+2,5.

Shanghai Port vs Beijing Gouan 28.04.2021 składy

W obu klubach nie zgłoszono żadnych kontuzji, także po nieobecności w pierwszym meczu Renato Augusto będzie mógł dołączyć do Bakambu oraz Jonathana Viery. W ekipie gospodarzy do dyspozycji jest cały kwartet gwiazd- Oscar, Arnautović, Aaron Mooy oraz Ricardo Lopes.

Shanghai Port vs Beijing Gouan 28.04.2021 co wiemy

W południe czasu polskiego zmierzą się ze sobą jedne z dwóch najlepszych ekip poprzedniego sezonu. Shanghai Port, który zmienił nazwę z Shanghai SIPG, rozgromił w pierwszym starciu na wyjeździe Tianjin Jimen Tiger 1:6. Hattricka w tamtym spotkaniu zaliczył Marko Arnautović, a aż czteroma asystami może pochwalić się Oscar. Natomiast klub ze stolicy przegrał swoje spotkanie z Shanghai Shenhua 2:1. W tamtym spotkaniu Slaven Bilić nie mógł skorzystać z Renato Augusto. W obu klubach nie zgłoszono żadnych kontuzji, także Brazylijczyk będzie mógł dołączyć do Bakambu oraz Jonathana Viery. Trenerem Shangai Port jest również Chorwat Ivan Leko.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.