Typy dnia – 28 czerwca. Francja, Anglia, Williams

Oto typy bukmacherskie na dnia, czyli 28 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 28 CZERWCA

Francja U19  – Izrael U19 (28.06. godz. 20:00)

1.37

WYGRANA FRANCJA

Francuzi znakomicie poradzili sobie w fazie grupowej i z kompletem zwycięstw zajęli pierwsze miejsce w grupie, zdobywając aż 11 goli w 3 meczach. Trójkolorowi rozbili Słowację 5:0, łatwo ograli Włochów 4:1 i pokonali Rumunię 2:1. Znakomicie w tej drużynie prezentuje się napastnik Rennes Loum Tchaouna, który strzelił 4 gole i zaliczył 2 asysty w 3 meczach grupowych i wyrabia sobie markę na rynku europejskim. Izrael w grupie zdobył cztery punkt, ale wystarczyło to do zajęcia drugiego miejsca i awansu. Pokonali oni Austrię 4:2, zremisowali 2:2 z Serbią i przegrali 0:1 z Anglią. Francja grała towarzysko z Izraelem tuż przed startem turnieju i wtedy był remis 1:1.

Anglia U19 – Włochy U19 (28.06. godz. 17:00)

1.65

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

Anglicy nie stracili jeszcze bramki w tym turnieju i pewnie awansowali do półfinału, zdobywając 7 goli w 3 meczach. Wygrali 2:0 z Austrią, 4:0 z Serbią i 1:0 z Izraelem. Świetnie w kadrze Anglii spisuje się zawodnik Aston Villa Carney Chukwuemeka, który zaliczył 2 gole i 2 asysty. Włosi w grupie pokonali Rumunię 2:1 i Słowację 1:0. Dostali jednak lekcję od Francuzów, którzy rozbili ich aż 4:1. Ten mecz zadecyduje o tym, kogo zobaczymy w finale mistrzostw Europy U19. Myślę, że mecz będzie ciekawy, a obie drużyny znajdują drogę do siatki rywala.

Serena Williams – Harmony Tan

1.76

TAN NIE

WYGRA SETA

Serena Williams wraca na korty po rocznej przerwie. Ostatni raz widzieliśmy ją właśnie podczas Wimbledonu 2021. Wtedy już w 1. rundzie skreczowała w pojedynku z Aliaksandrą Sasnowicz przy stanie 3:3 w 1. secie. Teraz legendarna Amerykanka chcę zaprezentować się na londyńskich kortach lepiej i ma ku temu okazję, ponieważ jej rywalką będzie 113. w rankingu WTA Francuzka Harmony Tan. Panie nigdy nie miały szansy zagrać ze sobą, więc będzie to ich pierwszy pojedynek. Nie wiemy, na co stać Williams po takiej przerwie, ale wydaje się, że trafiła odpowiednią rywalkę, żeby móc zagrać więcej niż jeden mecz podczas tegorocznego Wimbledonu.

Donna Vekić – Jessica Pegula

1.52

DONNA VEKIĆ

WYGRA SETA

Jessica Pegula podobnie jak Iga Światek po zakończeniu French Open nie grała żadnego turnieju na trawie, więc jej forma na tej nawierzchni jest niewiadomą. Rok temu nie poradziła sobie w Londynie i odpadła już w 2. rundzie po wyrównanym meczu z Ludmiłą Samsonową. Vekić zagrała już kilka pojedynków na tej nawierzchni, ponieważ przechodziła przez eliminację w Birmingham i Eastbourne. Turniej główny już nie był dla niej tak udany, ponieważ przegrała w ćwierćfinale tego pierwszego z Soraną Cirsteą, a w drugim uległa w 1/16 z Petrą Kvitovą. Zapowiada się ciekawy mecz, w którym faworytką jest Pegula, ale doświadczenie Vekić z trawy może jej tylko pomóc.