Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 27.03 Polska, Serbia, Francja, Węgry

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 27 marca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

 

TYPY DNIA: 27 MARCA

Czarnogóra – Serbia (20.45)

1.80

SERBIA WYGRA

betfan

Serbowie naprawdę nieźle rozpoczęli te eliminacje od wygrania z reprezentacją Litwy (2:0). Mecze na Bałkanach są zawsze pełne emocji  oraz walki wręcz i pełne fauli. Emocje mogą wziąć górę w tym meczu z jednego powodu. Obie reprezentacje wygrały w pierwszej kolejce eliminacji i po prostu obie chcą być po drugiej kolejce liderem w grupie. Miejsce tylko jedno. Postawię jednak na wielki potencjał ofensywny Serbów. W historii tych reprezentacji są dwa mecze bezpośrednie i oba wygrali Serbowie. Czarnogóra to już nie taka mocna drużyna jak chociażby w latach 2012-2017.

 

Irlandia - Francja (20.45)

1.35

FRANCJA WYGRA

betfan

Trzeba będzie swoje wybiegać oraz wywalczyć. Francja nie będzie mieć lekko przeciwko drwalom z Irlandii. Choć może się wydawać, że duża fizyczność może być sensowym atutem gospodarzy to jednak pamiętajmy, że w zespole Francji grają sami najlepszi piłkarze i fizycznie również niczym nie odbiegają od kolegów z Wysp. Postawię na zwycięstwo gości, to dla mnie zdecydowany faworyt. Mogą mieć ciężko ze względu na to, że może być kilka zmian personalnych. Francja wygrała cztery z pięciu ostatnich meczów z Irlandią.

 

Polska - Albania (20.45)

2.29

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Gorzej już nie zagra reprezentacja Polski w tych eliminacjach, choć poprzeczka zawieszona jest naprawdę nisko.. Gramy teraz z Albańczykami czyli z reprezentacją, która w ciągu ostatniego roku kalendarzowego spokojnie wymieniona zostałaby w gronie tych reprezentacji, które przez ostatni rok sprawiły Polsce bardzo duży kłopot. Mam na myśl ten mecz w Warszawie. Postawię na spokojny typy czyli to, że obie strzelą gola. Albania gra tylko z nami w marcu więc są wypoczęci i przekonani, że tu wygrają. 

 

Węgry - Bułgaria (20:45)

1.50

WĘGRY WYGRAJĄ

betfan

Gospodarze są naprawdę solidną europejską reprezentacją i chcą awansować na kolejny wielki turniej rangi Mistrzostwa Europy. Z Bułgarami reprezentacja Węgier grała dwanaście razy i zdołali wygrać tylko dwa razy. Ostatni mecz w 2020 roku zakończył się wyjazdową wygraną Węgrów (3:1). Są w stanie spokojnie pokonać słabą Bułgarię, która nie była na żadnym wielkim turnieju od wielu wielu lat. Ponadto Bułgarzy przegrali już pierwszy mecz z Czarnogórą. Bardzo słaby czas dla bułgarskiej piłki. Postawię na pewną wygraną Węgier i liderowanie w grupie. 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!