Typy dnia 30.08: PSV, Raków, Polska, AEK
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 30 sierpnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 30 sierpnia poniżej.

TYPY DNIA: 30 SIERPNIA

Polska – Turcja (30.08, 20:00)

Polska pokazała się w fazie grupowej w znakomity sposób, a nasze zawodniczki udowodniły, że mogą walczyć w tym turnieju o najwyższe cele. Jedyny problem sprawiła im reprezentacja Serbii, która jest aktualnym mistrzem Świata. Poza tym bez większych problemów pokonały cztery pozostałe reprezentacje i ostatecznie zajęły drugie miejsce. Łączny bilans w setach, jaki Polki miały po zakończeniu fazy grupowej wyniósł  13:5. W pierwszym spotkaniu fazy playoff przyszło im po raz kolejny w tym sezonie spotkać się z Niemkami, które potrafiły sprawić nam już problemy. Jednakże bardzo sprawnie poszło naszym zawodniczkom awansować, co osiągnęły wygrywając 3:0. Turczynki będą w tym meczu próbowały zrewanżować się za porażkę z Ligi Narodów, z czerwca. Choć od tamtego czasu rozegrali trzy sparingi, z czego dwa wygrała nasza kadra. Za sobą mają serię sześciu zwycięstw na tych Mistrzostwach Europy i na pewno szykują się na miejsca medalowe. W tym meczu może zdarzyć się naprawdę wiele, a Turcja nie jest, moim zdaniem, aż takim faworytem. Biało-czerwone potrafiły zaskoczyć nie tylko w starciach z Turcją, ale i wieloma innymi mocnymi ekipami. Dziś nie widzę tutaj zwycięstwa żadnej ze stron w trzech setach i moim zdaniem zobaczymy dziś co najmniej cztery sety.

1.51

POWYŻEJ 3.5 SETÓW

betfan

PSV - Rangers (30.08, 21:00)

Nadeszła chwila na rewanżowy pojedynek pomiędzy PSV Eindhoven a Rangers FC w czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po zakończonym remisem 2:2 pierwszym meczu w Glasgow, obie drużyny szykują się do decydującej rozgrywki, która przesądzi o tym, która ekipa awansuje do kolejnej fazy tych prestiżowych rozgrywek. Remis w pierwszym meczu z pewnością dodaje emocji do rewanżu. Mecz na własnym stadionie to doskonała okazja dla PSV, aby zyskać przewagę. Obie drużyny zdają sobie sprawę, że rewanż może przynieść niezwykłe emocje i decydować o awansie do dalszej fazy. Mecz PSV Eindhoven przeciwko Rangers FC to starcie dwóch drużyn, które staną w obliczu kluczowego starcia w drodze do fazy grupowej Ligi Mistrzów. To również szansa dla miłośników piłki nożnej, aby śledzić, jak obie drużyny zmierzą się w decydującym rewanżu i przekonać się, która ekipa wyjdzie z tego starcia zwycięska.

2.44

REMIS/RANGERS

betfan

Kopenhaga - Raków Częstochowa (30.08, 21:00)

Raków Częstochowa po dosyć pechowej porażce w Sosnowcu będzie musiał od początku meczu spróbować zdobyć bramkę, która da wyrównanie w dwumeczu z Kopenhagą. Pierwszy mecz pomiędzy tymi ekipami był pechowy dla Medalików, albowiem najpierw strzelili samobója, potem strzelili gola po milimetrowym spalonym, a następnie grali dobrą ofensywną piłkę przeważając nad Kopenhagą, jednak nie mogli sforsować obrony rywala przez co ostatecznie przegrali 0:1. Teraz zadanie będzie jeszcze cięższe, albowiem aby awansować potrzeba wygrać różnicą dwóch goli lub różnicą jednej bramki, aby doprowadzić do dogrywki. Faktycznie wydaje się, że Kopenhaga powinna przypieczętować awans, choć Raków musi szukać swoich szans choćby tak jak robił to w drugiej połowie podczas meczu w Sosnowcu. Naprawdę tam gra wyglądała nieźle, a do szczęścia zabrakło troszkę więcej uśmiechu od losu w postaci bramki. Spodziewam się, że Raków się postawi i rzuci się od pierwszych minut i zagra va banque. Albo uda im się odrobić stratę albo przegrają mecz w wysokim stosunku, dlatego też typuję powyżej 3 gole w meczu Kopenhaga - Raków po kursie 2.56 w Betfan.

2.56

POWYŻEJ 3 GOLE

betfan

AEK - Antwerp (30.08, 21:00)

Miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA stanie pod znakiem zapytania w środę, gdy AEK Ateny podejmie Royal Antwerp w drugim meczu fazy play-off na stadionie AEK. Podopieczni Matíasa Almeydy przystąpią do meczu z zamiarem odrobienia strat z pierwszego etapu, po porażce 1:0 w zeszłotygodniowym spotkaniu w Belgii. AEK nadal walczy o wyniki, ponieważ w ostatnią sobotę zremisowali 1: 1 z nowo awansowanym Panserraikosem w Super League. Wcześniej drużyna Almeydy przegrała 1:0 z Royal Antwerp w pierwszym meczu fazy play-off Ligi Mistrzów na Bosuilstadion. AEK Ateny mają obecnie za sobą trzy mecze z rzędu bez zwycięstwa, co jest ich najdłuższą serią kolejnych meczów bez zwycięstwa od kwietnia 2022 roku. Z drugiej strony Royal Antwerp przystępuje do środowego rewanżu niepokonany w trzech kolejnych meczach we wszystkich rozgrywkach, odnosząc dwa zwycięstwa i jeden remis od porażki 1: 0 z Anderlechtem 6 sierpnia. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.