Typy dnia 29.06: Świątek, Kaśnikowski, Polska, Pogoń Szczecin
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 29 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 29 czerwca

Polska – Niemcy (29.06, 05:00)

1.42

POWYŻEJ 3,5 SETÓW

Nasze zawodniczki grają naprawdę niezłe mecze i przegrana na pełnym dystansie z USA, pokazała jak bardzo wymagającym rywalem jesteśmy. Tym razem spotykamy się z nieco słabszą drużyną, choć swoimi wynikami udowodnili swoją jakość i moim zdaniem będzie ich stać na ugranie seta. Typuję powyżej 3.5 setów.

Iga Świąek - Ana Blinkowa (29.06, 16:30)

1.53

PONIŻEJ 20,5 GEMÓW

Rosjanki jest bardzo chaotyczny i opiera się na sile jej zagrań, co często przekłada się na mnóstwo niewymuszonych błędów. Wiemy jak dobrze Iga radzi sobie z takimi rywalkami i mimo, że trawa nie jest jej ulubioną nawierzchnią, to powinna tutaj awansować bez problemó. Zresztą dwa poprzedni mecze, a dokładnie cztery ostatnie sety pokazały, że Polka nawet w Wimbledonie może zajść daleko. Typuję  poniżej 20,5 gemów.

Pogoń Szczecin - Farul Constanta (29.06, 18:00)

1.63

POWYŻEJ 2,5 GOLA

Zespół ze Szczecina już zaczął swoje przygotowania pod nowy sezon i ma za sobą wygraną w towarzyskim meczu z Chojniczanką. Dziś podejmą na swoim boisku rumuński zespół. Farul Constanta to mistrz rumuńskiej pierwszej ligi, który w tym roku zmierzy się w Lidze Mistrzów. Dla naszej drużyny na pewno będzie to spore wyzwanie, ale jako że jest to mecz towarzyski to ja liczę na worek bramek. Typuję powyżej 2,5 gola

Maks Kasnikowski - Titouan Droguet (29.06, 19:00)

1.60

MAKS WYGRA SETA

W trakcie trwania wielu turniejów na trawie, czy chociażby nawet eliminacji do Wimbledonu, w Modenie swoich sił próbuje Maks Kaśniwkoski. Polak ma za sobą już dwa bardzo wartościowe zwycięstwa, które poprzedził udanymi kwailifikacjami. Dziś zmierzy się z Francuzem Droguet, z którym przegrał w marcu również na kortach ziemnych, 0:2. Obecnie jednak nasz zawodnik zdaje się być w lepszej dyspozycji i moim zdaniem ugra dziś chociażby seta