Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 27.10. Feyenoord, Union, Bodo, Qarabach
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 27 października. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. Od BETFAN zawsze dostajesz solidną porcję informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zapraszam do obstawiania sobotnich meczów!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 27 PAŹDZIERNIKA

Zurich – Bodo/ Glimt (27.10, 18:45)

2.01

BODO WYGRA

betfan
Patrząc na tabelę oraz realne szanse na wyjście z grupy lub z trzeciego miejsca to Zurich już ich praktycznie nie posiada. Ciekawe, czy będzie posiadać plan na uniknięcie straty bramki i zatrzyma Bodo, które w dwóch ostatnich meczach strzeliło 11 goli. Gospodarze są także czerwoną latarnią w swojej lidze. Obstawiam, że mające jeszcze o co grać Bodo, pokona zrezygnowanych Szwajcarów.

Sturm Graz - Feyenoord (27.10, 21:00)

1.61

OBIE STRZELĄ

betfan
Zespoły z tej grupy mają identyczny bilans punktowy. Każdy ma 5 punktów i ciężko wskazać kto na końcu będzie cieszyć się z awansu. Mi również ciężko na pewno powiedzieć, że Feyenoord wygra. Dlatego skłaniałbym się ku bezpieczniejszej opcji czyli tego, że obie strzelą. Sturm Graz powinien poprawić skuteczność w meczach domowych, bo w dotychczasowych dwóch występach strzelił raptem jednego gola. Myślę, że lepszego momentu na podreperowanie statystyk może już nie być..

Nantes - Qarabach (27.10, 21:00)

1.66

OBIE STRZELĄ

betfan
Być może nowe życie wstąpiło w zawodników Nantes. W ostatnich dwóch meczach zrobili 4 punkty i przerwali tym samym passę 4 meczów z rzędu z porażką. Atutem powinno być także własne boisko, stadion oraz nastawienie. Qarabach przewodzi w swojej lidze i stara się to łączyć z grą w Lidze Europy. Obstawiam, że obie drużyny w natłoku spotkań stracą po bramce.

Union Berlin - Braga (27.10, 18:45)

4.30

BRAGA WYGRA

betfan
Union Berlin wciąż na czele Bundesligi, przed Bayernem i Freiburgiem. Dość średnio wygląda to w Lidze Europy. W Portugalii lepsza była Braga i to trzeb im oddać, że zagrali wtedy dobry mecz i widzą już jak powstrzymać Union. Obstawiam, że powtórzą formułę i wygrają też we Freiburgu.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!