Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 22.06: Fręch, Hurkacz, Polska, Francja
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 22 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 22 czerwca

Cirstea – Fręch (godz. 12:00)

1.61

FRĘCH WYGRA SETA

betfan

  Ten sezon na trawie Magdalena Fręch już może uznać za całkiem udany, bowiem na sześć spotkań ma pięć zwycięstw. W ubiegłym tygodniu osiągnęła ćwierćfinał w Nottingham, gdzie przegrała z reprezentantką gospodarzy Jodie Burrage. Pozostają w Wielkiej Brytanii wzięła udział w kwalifikacjach do turnieju WTA Birmingham. Przeszłą je z powodzeniem i za sobą ma już też pierwszą rundę, gdzie ograła doświadczoną Barborę Strycovą.

Griekspoor - Hurkacz (godz. 17:00)

1.50

HURKACZ WYGRA

betfan

  Hubert Hurkacz ubiegły sezon na trawie spędził na trzech turniejach. Rozpoczął od rywalizacji w Stuttgarcie, gdzie przegrał w pierwszym spotkaniu. Później podjął się rywalizacji właśnie w Halle, gdzie pokonał między innymi Kyrgiosa, czy Miedwiediewa, ostatecznie wygrywając tytuł. Z wielkimi nadziejami kibice czekali na Wimbledon, gdzie niestety odpadł już w pierwszej rundzie z Davidovich Fokiną, co było sporą niespodzianką. Teraz Polak wraca do wspomnianego Halle, by bronić trofeum sprzed roku, a za sobą ma już pierwszy krok, czyli zwycięstwo z Eubanksem w 1/16 finału.
 

Holandia - Polska (godz. 20:00)

1.74
POLSKA WYGRA 3:0
betfan
  Męska kadra siatkarska, wróciła do rywalizacji na arenie międzynarodowej w całkiem niezłym stylu. Ligę Narodów rozpoczęli bez kilku kluczowych graczy, a mimo to wygrali trzy z czterech spotkań. Po wygranej z Francją, Iranem i Bułgarią, niespodziewanie przegrali aż 0:3 z Serbią. Teraz wracają na kontynuację zmagań do Rotterdamu, gdzie czekają nas kolejne cztery mecze fazy grupowej. Po pierwszym z nich możemy być w połowie zadowoleni, bowiem wygraliśmy z Nimecami, ale tylko 3:2.
 

Francja U-21 - Włochy U-21 (godz. 20:45)

 

3.20

WŁOCHY

betfan

W ramach jednej grupie, już w pierwszym spotkaniu zmierzą się dwie niezwykle uzdolnione reprezentacje oraz takie, których wartość na portalu Transfermarkt jest bardzo, bardzo wysoka. Przed ME lepiej radzili sobie Włosi, którzy wygrali 2:0 z Serbią oraz 3:1 z Ukrainą. Francuzi natomiast zagrali aż 3 mecze: 0:4 z Anglią, 0:0 z Hiszpania oraz w końcu wygrali , ale tylko 1:0 z Meksykiem.  
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!