Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 20.06 Serbia, Belgia, Portugalia, Węgry

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 20 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 20 CZERWCA

Islandia – Portugalia (20.45)

1.73

OBIE NIE STRZELĄ GOLA

betfan

Portugalczycy po trzech kolejkach eliminacji mają na koncie komplet punktów i z bilansem bramkowym (13:0) prowadzą w tabeli grupy J. Teraz zmierzą się z reprezentacją Islandii, z którą rywalizowali już trzykrotnie i ani razu nie przegrali. Ostatni ich meczy miał miejsce podczas Euro 2016, wówczas padł remis (1:1). W trzeciej kolejce eliminacji Islandia musiała uznać wyższość Słowacji przegrywają z nimi (1:2), natomiast Portugalia bez problemu poradziła sobie z reprezentacją Bośni i Hercegowiny. Postawię na to, że obie reprezentacje nie strzelą gola.

 
 
 

Estonia - Belgia (20.45)

1.64

LUKAKU STRZELI GOLA

betfan

Reprezentacja Belgii bardzo słabo zaprezentowała się w spotkaniu z Austrią. Belgowie przez długi czas byli bardzo nieporadni w ofensywie, a mecz zakończył się remisem i stratą dwóch punktów. Mimo to Belgowie od czterech meczów nie przegrali i w spotkaniu z Estonią będą zdecydowanym faworytem. Na osiem bezpośrednich starć aż siedem z nich wygrali Belgowie i tylko raz górą była Estonia w 2009 r. Postawię w tym meczu na bramkę autorstwa Lukaku. Belg jest co prawda w katastrofalnej formie, ale moim zdaniem musi trafić w takim meczu gdzie rywalem jest Estonia. 

 
 
 

Bułgaria - Serbia (20.45)

1.52

SERBIA WYGRA

betfan

Serbowie jako lider grupy G są na najlepszej drodze aby po trzech kolejkach eliminacji zgromadzić na swoim koncie komplet punktów. Bułgarzy od czterech meczów nie odnieśli zwycięstwa, a po dwóch kolejkach eliminacji mają na swoim koncie tylko jeden punkt po remisie z Litwą. Serbowie w czerwcu zmierzyli się z reprezentacją Jordanii w towarzyskim meczu i odnieśli zwycięstwo (3:2). Zastanawiają dwie bramki stracone przez Serbów w meczu z tak niskiej klasy rywalem. Stawiam na to, że Serbowie zrobią swoje w Bułgarii i po prostu dopiszą kolejne 3 punkty.

 
 
 

Węgry - Litwa (20.45)

1.47

OBIE NIE STRZELĄ GOLA

betfan

Reprezentacja Węgier od kilku lat staje się coraz mocniejsze reprezentacją i sporadycznie przegrywa jakikolwiek mecz. Aktualnie są wiceliderem w swojej grupy za Serbią. Ich rywal - Litwa - ma na swoim koncie po dwóch kolejkach tylko jeden punkt zdobyty po remisie z Wyspami Owczymi (1:1). Przegrali natomiast z Serbami i w meczu z Węgrami również nie będą faworytami. W tym meczu postawię na to, że gole strzelać będą tylko gospodarze. 

 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!