Typy dnia 20.06 Serbia, Belgia, Portugalia, Węgry

Bartłomiej Cichecki

19 czerwca 2023

Typy dnia 20.06 Serbia, Belgia, Portugalia, Węgry

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 20 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 20 CZERWCA

Islandia – Portugalia (20.45)

1.73

OBIE NIE STRZELĄ GOLA

betfan

Portugalczycy po trzech kolejkach eliminacji mają na koncie komplet punktów i z bilansem bramkowym (13:0) prowadzą w tabeli grupy J. Teraz zmierzą się z reprezentacją Islandii, z którą rywalizowali już trzykrotnie i ani razu nie przegrali. Ostatni ich meczy miał miejsce podczas Euro 2016, wówczas padł remis (1:1). W trzeciej kolejce eliminacji Islandia musiała uznać wyższość Słowacji przegrywają z nimi (1:2), natomiast Portugalia bez problemu poradziła sobie z reprezentacją Bośni i Hercegowiny. Postawię na to, że obie reprezentacje nie strzelą gola.

 
 
 

Estonia - Belgia (20.45)

1.64

LUKAKU STRZELI GOLA

betfan

Reprezentacja Belgii bardzo słabo zaprezentowała się w spotkaniu z Austrią. Belgowie przez długi czas byli bardzo nieporadni w ofensywie, a mecz zakończył się remisem i stratą dwóch punktów. Mimo to Belgowie od czterech meczów nie przegrali i w spotkaniu z Estonią będą zdecydowanym faworytem. Na osiem bezpośrednich starć aż siedem z nich wygrali Belgowie i tylko raz górą była Estonia w 2009 r. Postawię w tym meczu na bramkę autorstwa Lukaku. Belg jest co prawda w katastrofalnej formie, ale moim zdaniem musi trafić w takim meczu gdzie rywalem jest Estonia. 

 
 
 

Bułgaria - Serbia (20.45)

1.52

SERBIA WYGRA

betfan

Serbowie jako lider grupy G są na najlepszej drodze aby po trzech kolejkach eliminacji zgromadzić na swoim koncie komplet punktów. Bułgarzy od czterech meczów nie odnieśli zwycięstwa, a po dwóch kolejkach eliminacji mają na swoim koncie tylko jeden punkt po remisie z Litwą. Serbowie w czerwcu zmierzyli się z reprezentacją Jordanii w towarzyskim meczu i odnieśli zwycięstwo (3:2). Zastanawiają dwie bramki stracone przez Serbów w meczu z tak niskiej klasy rywalem. Stawiam na to, że Serbowie zrobią swoje w Bułgarii i po prostu dopiszą kolejne 3 punkty.

 
 
 

Węgry - Litwa (20.45)

1.47

OBIE NIE STRZELĄ GOLA

betfan

Reprezentacja Węgier od kilku lat staje się coraz mocniejsze reprezentacją i sporadycznie przegrywa jakikolwiek mecz. Aktualnie są wiceliderem w swojej grupy za Serbią. Ich rywal - Litwa - ma na swoim koncie po dwóch kolejkach tylko jeden punkt zdobyty po remisie z Wyspami Owczymi (1:1). Przegrali natomiast z Serbami i w meczu z Węgrami również nie będą faworytami. W tym meczu postawię na to, że gole strzelać będą tylko gospodarze. 

 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy