Typy dnia 19.06: Irlandia, Kazachstan, Izrael, Francja

Jan Paździerski

19 czerwca 2023

Francja
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 19 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

TYPY DNIA: 19 czerwca

Irlandia – Gibraltar (19.06, 20:45)

Irlandia i Gibraltar zagrają w poniedziałek w ramach eliminacji Euro 2024. Są to jedyne drużyny w grupie B, które nie mają na swoim koncie jeszcze żadnych punktów. Irlandia przegrała z Francją i Grecją, niwecząc i tak niskie szanse na awans do turnieju. Gibraltar jest w Europie przysłowiowym chłopcem do bicia i trudno mu będzie zdobyć chociażby jeden punkt. Przegrał już z Grecją, Holandią i Francją. Ponadto zajął ostatnie miejsce w dywizji C. Irlandia jest zdecydowanym faworytem tego starcia i bardzo trudno się spodziewać, aby gospodarze nie wygrali wysokim wynikiem. Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem tylko 0:2, a jeszcze poprzednie wygraną tylko 0:1. Stawiam na zwycięstwo gości, ale przy handicapie +3.

1.80

WYGRANA GIBRALTARU

Z HANDICAPEM +3

betfan

Irlandia Północna - Kazachstan (19.06, 20:45)

Irlandia Północna po trzech kolejkach ma na swoim koncie tylko trzy punkty, dlatego jej szanse na udział w Euro 2024 drastycznie spadły. Gospodarze po pokonaniu San Marino przegrali z Finlandią i Danią, dlatego tylko cud zapewni im udział w turnieju. Kazachstan ma za to na swoim koncie sześć punktów. Eliminacji nie rozpoczął najlepiej, ponieważ tylko przegrał ze Słowenią. Ponadto udało mu się pokonać Danię i San Marino. Irlandia Północna jest według ekspertów zdecydowanym faworytem tego starcia. Gospodarze radzą sobie jednak słabo. Przegrali z Finlandią i Danią, zaprzepaszczając w dużym stopniu szanse na awans. Kazachstan za niespodziewanie ma po trzech kolejkach sześć punktów. Są to reprezentacje na dobrym poziomie, dlatego stawiam na remis.

3.80

REMIS

betfan

Izrael - Andora (19.06, 20:45)

Izrael w poniedziałek musi zdobyć komplet punktów, aby wciąż myśleć o awansie do turnieju. Gospodarze rozpoczęli eliminacje od remisu z Kosowem, a następnie przegrali ze Szwajcarią. Kilka dni temu udało im się pokonać Białoruś. Andora jest jedną ze słabszych drużyn w Europie. W trzech kolejkach zdobyła tylko punkt, co i tak jest na nią sporym osiągnięciem. Przegrała z Andorą i Szwajcarią, ale podzieliła się punktami z Kosowem. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Izrael. Gospodarze muszą wygrać, aby wciąż walczyć o awans do Euro 2024. Do tej pory za każdym razem bezproblemowo triumfowali w bezpośrednich starciach. Stawiam na zwycięstwo Izraela z handicapem 0:2.

2.03

WYGRANA IZRAELA

Z HANDICAPEM 0:2

betfan

Francja - Grecja (19.06, 20:45)

Francuzi wygrali już z Gibraltarem, Irlandią i Holandią. Przed meczami rewanżowymi pozostało im już tylko spotkanie z Grecją. Grecy zdobyli 6 punktów, pokonując Gibraltar i Irlandię. Reprezentacja Grecji jest blisko sprawienia niespodzianki, bo może realnie powalczyć z Holendrami o drugie miejsce w grupie i sprawić, że Holendrzy nie zagraliby na EURO 2024. Grekom remis we Francji dałby naprawdę wiele przed rundą rewanżową. Francuzi są bliscy zrobienia w tej grupie eliminacyjnej maksymalnej ilości punktów. Wygrana u siebie z Grecją nie powinna być dla nich problemem. Selekcjoner reprezentacji Francji dał ostatnio szansę w bramce Brice'owi Sambie, który z Gibraltarem zachował czyste konto, więc i w tym spotkaniu może sprawdzić kilku zawodników z głębi składu.

1.66

FRANCJA

HANDICAP -1,5

betfan

 

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy