Typy dnia 18.08: Polska, Wisła Kraków, Świątek, Bayern
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 18 sierpnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 18 sierpnia

Iga Świątek – Marketa Vondrousova (18.08, 17:00)

1.68

ŚWIĄTEK WYGRA 2:0

W poprzednich trzech rundach Czeszka zaskakująco radziła sobie z każdą rywalką nie oddając ani jeden partii. Teraz czeka ją jednak największe wyzwanie, a patrząc wstecz to nie radziła sobie z Polką najlepiej. Moim zdaniem dziś Iga wróci na swoje tory i spokojnie domknie ten pojedynek w dwóch setach.

Słowenia K – Polska K (18.08, 20:00)

1.52

POLSKA WYGRA 3:0

Polska rozpocznie dziś zmagania w Mistrzostwach Europy, a pierwsze starcie rozegra z reprezentacją Słowenii, która nie brała udziału w tegorocznej Lidze Narodów. Rozegrali jednak ostatnio trzy spotkania towarzyskie, gdzie raz na dwa starcia wygrał ze Słowacją, a kilka dni temu w pięciu setach lepszy okazał się niespodziewanie Azerbejdżan. Ten mecz zdaje się, że będzie w pełni pod nasze dyktando, więc całe spotkanie powinno zostać zamknięte w trzech setach. Typuję 3:0 dla nasze reprezentacji.

Werder Brema - Bayern Monachium (18.08, 20:30)

1.65

BAYERN WYGRA

Z HANDICAPEM -1.5

Pierwszy mecz to wiele niewiadomych, zwłaszcza, że obie ekipy sporo ruchów zrobiły na rynku transferowym. Mimo wszystko Bayern jest w tym zestawieniu sporym faworytem i będzie tutaj drużyną przeważającą. Moim zdaniem zaczną ten sezon od wysokiego wyniku i wygrają z handicapem -1.5.

Wisła Kraków - Odra Opole (18.08, 20:30)

1.68

ODRA POWYŻEJ 0.5 GOLA

W mediach, jak i w fanach Białej Gwiazdy słychać chęć zwolnienia trenera Sobola i tak naprawdę mecz z Odrą Opole to dla niego ostatnia szansa. Znów nie jestem przekonany do Wisły Kraków, w szczególności, że zmierzą się z Odrą Opole, która dobrze rozpoczęła sezon jak do tej pory przegrywając tylko z liderem, czyli Tychami. Typuję w meczu Wisła Kraków - Odra Opole, że Odra zdobędzie bramkę w tym meczu po kursie 1.68.