GKS Tychy – Znicz Pruszków: Typy, kursy, zapowiedź 01.10

Adrian Krawczyk

30 września 2023

GKS Tychy, typy
  W ostatnim niedzielnym meczu 10 kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Tychy na własnym obiekcie podejmie drużynę Znicza Pruszków. Większe szanse bukmacherzy na wygraną dają drużynie gospodarzy, jednak Znicz przebojem wbił się do 1 Ligi i może mocno namieszać w każdym meczu. Oczywiście to Tychy lepiej rozpoczęły sezon, ale w ostatnim czasie złapały nieco zadyszki, więc jest okazja dla Zniacza, aby to wykorzystać. Czy im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na GKS Tychy – Znicz Pruszków.

GKS Tychy – Znicz Pruszków typy bukmacherskie

GKS Tychy po świetnym rozpoczęciu sezonu nieco zrzucił ostatnio z tonu. Po liderowaniu spadli w 1 Lidze obecnie na 3 miejsce, a w ostatnich 5 spotkaniach wywalczyli zaledwie 4 punkty. Po serii 4 wygranych z rzędu przyszedł kryzys i choćby w ostatniej kolejce Wisła Płock rozbiła ich aż 1:4. Znicz natomiast także po świetnym starcie sezonu (byli niepokonani przez 4 mecze) zaczął notować same porażki. W ostatnich 6 meczach aż pięciokrotnie przegrywali, a 3 punkty udało im się wywalczyć tylko z Polonią Warszawa. Ciężko wskazać kto tutaj wygra spotkanie, albowiem obie ekipy są w dołku. Ja spróbuję wykorzystać ten fakt underem goli, a konkretnie poniżej 2.5 gola, które zostało wycenione w Betfan na 1.90.

1.90

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

GKS Tychy - Znicz Pruszków kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie GKS Tychy - Znicz Pruszków wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Tychy (kurs 2.10). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Znicz Pruszków, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu GKS Tychy - Znicz Pruszków to może liczyć na kurs 3.42. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.87, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.90.

GKS Tychy - Znicz Pruszków GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy GKS-em Tychy, a Zniczem Pruszków w ramach 10 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 1 października o 18:00 na Stadionie Miejskim w Tychach. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy