Turcja – Szkocja: Typy, kurs, zapowiedź | 16.11

Wojciech Sikora

15 listopada 2022

Liga Narodów: zapowiedź i typy ligi B, Szkocja
Przerwa reprezentacyjna, to nie tylko czas dla drużyn przygotowujących się do Mistrzostw Świata. Turcja podczas aktualnie trwającego zgrupowania zmierzy się najpierw ze Szkocją, a następnie z Czechami. Z tymi pierwszymi nie mierzyli się nigdy, a patrząc na wyniki obu ekip, możemy spodziewać się bardzo dobrego widowiska. Kto okaże się lepszy? Zapraszam na zapowiedź spotkania Turcja – Szkocja.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Mecz towarzyski : Turcja – Szkocja (16.11, 18:00) – Zapowiedź meczu

Turcja awansowała w Lidze Narodów i w przyszłym roku obejrzymy ich starcia w dywizji B. Bardzo dobrze rozegrali swoje starcia grupowe, choć rywale do najwyższej półki nie należeli. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z ekipą, która również awansował, jednakże już do dywizji A. Mowa tu o Szkocji, która do samego końca walczyła o grę w wyższej lidze, a w ostatnim starciu z Ukrainą, nie mogli przegrać. Mimo naporu rywali wytrzymali, całe 90 minut, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Mecz towarzyski : Turcja - Szkocja (16.11, 18:00) - typy, typowanie

Obie ekipy nie mierzyły się ze sobą nigdy. Tym razem zobaczymy ich w akcji w ramach meczu towarzyskiego. Z tej też racji, spodziewałbym się bardzo widowiskowej gry, która będzie cieszyć oko kibiców i w którym obejrzymy kilka bramek. Stawiam powyżej 2,5 gola.

2.18

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Mecz towarzyski : Turcja - Szkocja (16.11, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz towarzyski pomiędzy Turcja, a Szkocją odbędzie się 16 listopada o 18:00 na Diyarbakir  Yeni Stadium. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go lub stronie sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy