Pobierz aplikację betfan na telefon
TSG Hoffenheim – Hertha Berlin: Typy, kursy, zapowiedź | 18.03 Bundesliga
Kontynuujemy zmagania w ramach 25. kolejki niemieckiej Bundesligi. Przed nami weekend pełen piłkarskich emocji. Zespół TSG Hoffenheim w jednym z pięciu starć tego dnia zmierzy się z Herthą Berlin. Podejmą zespół przyjezdnych na własnym boisku – PreZero Arena, na którym notują ostatnio niezadowalające wyniki. Ekipa z Berlina jest na dobrej drodze, by powalczyć w tym sezonie o utrzymanie, a ostatnie wyniki zdają się potwierdzać odbudowę ich formy. Czy Hertha zapewni sobie bezpieczną pozycję w tabeli?  Zapraszam na zapowiedź meczu TSG Hoffenheim – Hertha Berlin.

TSG Hoffenheim – Hertha Berlin: zapowiedź meczu

Hoffenheim podejmie Herthę Berlin na PreZero Arena w meczu o ważne punkty w kontekście utrzymania w lidze. Obie strony, które wyłoniły się jako kandydaci do spadku, będą starały się powstrzymać niefortunną passę i uratować swój sezon. Drużyna Pellegrino Matarazzo przegrała już osiem meczów w całych rozgrywkach i jest bez zwycięstwa w 11 spotkaniach, przegrywając dziewięć, od czasu styczniowej wygranej 3-1 w towarzyskim meczu z Servette. Hoffenheim, który w sezonie 2021-22 zajął dziewiątą lokatę, znajduje się w dolnej części tabeli z dorobkiem 19 punktów w 24 meczach.

TSG Hoffenheim - Hertha Berlin: typ

Hoffenheim i Hertha rozgrywają aktualnie fatalny sezon i obie znajdują się w niebezpiecznym miejscu w ligowej tabeli. Z różnicą zaledwie dwóch punktów w klasyfikacji, Hertha zajmuje ostatnią bezpieczną lokatę, natomiast gospodarze piastują ostatnią pozycję. Obie drużyny będą chciały wyciągnąć tutaj punkty, więc obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.83

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

TSG Hoffenheim - Hertha Berlin: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 25. kolejki, pomiędzy TSG Hoffenheim a Herthą Berlin, odbędzie się  18 marca o 15:30 na PreZero Arena. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!