Pobierz aplikację betfan na telefon
Trefl Sopot – HydroTruck Radom, Specjalna oferta w BETFAN

We wtorek 5 października o godzinie 19:00 zostanie rozegrany zaległy mecz czwartej kolejki polskiej Energa Basket Ligi. Trefl Sopot zagra na własnym parkiecie z HydroTruckiem Radom, a BETFAN specjalnie z tej okazji przygotował ofertę MATCHDAY BOOST. 

Trefl Sopot – HydroTruck Radom (05.10, 19:00) – MATCHDAY BOOST

We wtorkowy wieczór zostanie rozegrany zaległy mecz czwartej kolejki Energa Basket Ligi pomiędzy Treflem Sopot a HydroTruckiem Radom. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Treflu Sopot na aż 1.50 (tradycyjna oferta 1.24). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Trefl Sopot – HydroTruck Radom (05.10, 19:00) – Zapowiedź i ostatnie wyniki obu drużyn

Na początek trzeba sobie powiedzieć wyraźnie – to gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Trefl Sopot zajmuje obecnie 8. miejsce w Energa Basket Lidze z bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki. HydroTruck Radom radzi sobie zdecydowanie gorzej w EBL. Goście zajmują dopiero trzynaste miejsce z bilansem tylko jednego zwycięstwa i aż 4 porażek. Nie wygląda to zbyt ciekawie z perspektywy drużyny z Radomia. Wszyscy liczą na to, że goście przebudzą się w meczu z Treflem Sopot, jednak nie oszukujmy się, będzie to bardzo ciężkie zadanie do wykonania. Gospodarzom rzadko zdarza się przegrywać na własnym parkiecie.

Wystarczy spojrzeć na bilans meczów bezpośrednich pomiędzy tymi zespołami. Ostatnie starcie odbyło się jeszcze w tym roku. Trefl wygrał wówczas u siebie pewną przewagą dziesięciu punktów 80:70. Poprzednie trzy mecze bezpośrednie to również wygrane drużyny z Sopotu. Dopiero cofając się pięć meczów wstecz możemy zauważyć wygraną HydroTrucku Radom, jednak to oni byli wówczas gospodarzem. Trefl ostatni mecz na własnym parkiecie z ekipą z Radomia przegrał w 2015 roku! Pokazuje to, jakim faworytem w tym starciu są gospodarze. Przy całej sympatii do ciekawie złożonej drużyny HydroTrucku, nie daję im większych szans w tej rywalizacji. Myślę, że Trefl Sopot wygra dzisiaj pewnie z przewagą przynajmniej dziesięciu punktów i dołoży kolejną wygraną do swojego bilansu w obecnym sezonie.

Trefl Sopot – HydroTruck Radom (05.10, 19:00) – Transmisja

Niestety, żadna z polskich telewizji nie zdecydowała się pokazywać dzisiejszego meczu pomiędzy Treflem Sopot a HydroTruckiem Radom „na żywo”.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!