Pobierz aplikację betfan na telefon
Tokio 2020: Polska – Francja w ćwierćfinale

Czas na siatkarskie ćwierćfinały podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Polska zagra z Francją i będzie to niewątpliwie bardzo ciężki mecz dla Biało-Czerwonych.

Tokio 2020: Sensacyjna porażka z Iranem na początek i 4 zwycięstwa Polaków

Reprezentacja Polski w siatkówce jest typowana jako jeden z głównych faworytów do ostatecznego triumfu na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Polska rozpoczęła ten turniej od wpadki w meczu z Iranem. Następnie przyszło spokoje zwycięstwo z Włochami i wygrana z Wenezuelą, gdzie jednak sensacyjnie straciliśmy jednego seta. Na koniec dwa gładkie zwycięstwa 3:0 z Japonią i Kanadą i zakończyliśmy fazę grupową na pierwszym miejscu z dorobkiem 13 punktów.

Wyniki Polski w Tokio podczas fazy grupowej:

Polska – Iran 2:3
Polska – Włochy 3:0
Polska – Wenezuela 3:1
Polska – Japonia 3:0
Polska – Kanada 3:0

Tokio 2020: Tylko dwa zwycięstwa Francuzów podczas fazy grupowej

Francja rozpoczęła turniej od gładkiej porażki ze Stanami Zjednoczonymi 0:3. Następnie przyszedł mecz z Tunezją, w którym Trójkolorowi koniecznie musieli wygrać za 3 punkty. I tak też się stało. 3. kolejka zmagań w grupie B to sensacyjna wygrana Argentyny z Francją. Przez tą porażkę Francuzi mogli pogrzebać swoje szanse na awans do ćwierćfinału, jednak wygrana z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim i zdobyty jeden punkt w meczu z Brazylią pozwoliły na zajęcie czwartego miejsca w grupie z dorobkiem 8 punktów.

Wyniki Francji w Tokio podczas fazy grupowej:

Francja – USA 0:3
Francja – Tunezja 3:0
Francja – Argentyna 2:3
Francja – Rosyjski Komitet Olimpijski 3:1
Francja – Brazylia 2:3

Tokio 2020: Polska – Francja (03.08, 14:30) – zapowiedź meczu i typ

Polacy są faworytami w starciu z Francją, co nie oznacza jednak, że będzie to łatwy mecz. W żadnym wypadku. Francuzi tworzą zgraną drużynę, a ich dwa ostatnia mecze pokazały, że są w stanie zagrozić każdemu – nawet takim potęgom jak Rosyjski Komitet Olimpijski, czy tez Brazylia. Reprezentacja Polski jest jednak na pewno na to przygotowana i podejdzie do tego spotkania bardzo skoncentrowana. Oczywiście wierzę w zwycięstwo Polaków, jednak mam przeczucie, że ten mecz nie skończy się w trzech setach, dlatego zdecydowałem się na poniższy typ.

Proponowany typ: Powyżej 3.5 setów – kurs 1.43 z oferty BETFAN 

Tokio 2020: Kadra reprezentacji Polski

Skład reprezentacji Polski siatkarzy na igrzyska Tokio 2020:

rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz.
przyjmujący: Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka.
atakujący: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek.
środkowi: Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Piotr Nowakowski.
libero: Paweł Zatorski.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!