Telekom Veszprem – Szeged: Typy, kursy, zakłady | 04.04 Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

04 kwietnia 2024

Szeged

W rewanżach 1/8 finału Ligi Mistrzów piłki ręcznej, zobaczymy rewanże, które w dużej mierze nie powinni wiele zmienić w kontekście awansu. Telekom Veszprem, w jednym z nich zmierzy się na swojej hali przeciwko Szeged. Bratobójcze spotkanie tych ekip zakończy się raczej tak, jak wszyscy się spodziewali. Gospodarze wracają na swoją halę z zaliczką siedmiu goli Czy nie roztrwonią tego dziś? Zapraszam na zapowiedź spotkania i typy na Telekom Veszprem – Szeged.

Z artykułu dowiesz się:

  • Jakie są typy bukmacherskie na mecz Telekom Veszprem – Szeged?
  • Zapowiedź meczu Telekom Veszprem – Szeged.
  • Jakie są kursy na mecz Telekom Veszprem – Szeged?
  • Gdzie obejrzeć mecz Telekom Veszprem – Szeged?

Telekom Veszprem – Szeged: Typy bukmacherskie

Choć spodziewano się, że w tym dwumeczu Szeged będzie w stanie u siebie nawiązać walkę, to skończyło się to jednak inaczej. Przed rewanżem tracą już siedem goli, bowiem Telekom ograł ich na wyjeździe aż 37:30. Mecz na pewno mógł się podobać wszystkim kibicom piłki ręcznej, ponieważ był bardzo dynamiczny, jednak Szeged nie był w stanie nadążyć z tempem. 

1.75

POWYŻEJ 62.5 GOLI

betfan

W rewanżu więc wiele nie powinno się zmienić, a sam obraz meczu powinien przypominać ten sprzed tygodnia. Odrobienie siedmiu goli graniczy z cudem, tym bardziej że teraz Telekom będzie grał u siebie. Moim zdaniem dadzą jednak swoim kibicom kolejne show i znów zobaczymy bardzo efektowne starcie. Typuję powyżej 62.5 goli.

 

Telekom Veszprem - Szeged: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Telekom Veszprem  - 1.16
  • Remis - 13.00
  • Wygrana Szeged - 7.10
  • Powyżej 60.5 goli - 1.43

Telekom Veszprem wyjdzie na parkiet jako spory faworyt tego spotkania, co przekłada się także na ich kurs, który wynosi obecnie 1.16. Oczywiście to oznacza, że Szeged wystąpi jako underdog, a mnożnik jaki możemy aktualnie znaleźć na ich zwycięstwo to 7.10. Remis to jak zawsze w piłce ręcznej spory przelicznik, bo aż 13.00.

Telekom Veszprem - Szeged: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Telekom Veszprem a Szeged, w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów, odbędzie się 4 kwietnia o 18:45 na hali w Veszprem. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu. Relacja na sport.betfan.pl znajduje się poniżej:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy