Pobierz aplikację betfan na telefon
Team Vitality – ENCE: Typy, kursy, zakłady 03.02 | IEM Katowice 2024

W sobotę wystartuje faza grupowa IEM Katowice 2024. Od razu będziemy świadkami wielkiego starcia dla polskich kibiców, w którym Team Vitality zmierzy się z ENCE. Dla polskich fanów będzie to bardzo atrakcyjne spotkanie, albowiem w ENCE gra aż 4 polskich zawodników. Oczywiście w notowaniach nie mają oni szans na wygraną w tym spotkaniu, ale może właśnie jest to turniej niespodzianek i ENCE będzie jedną z nich? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Team Vitality – ENCE.

IEM Katowice 2024: Typy, kursy, zakłady, transmisja
W Betfan możesz skorzystać także ze specjalnej promki na IEM Katowice 2024. Codziennie do odebrania jest freebet 19 zł, a wystarczy spełnić kilka prostych kroków, a w tym obstawiać między innymi zmagania w Esporcie. Sprawdź szczegóły Codziennych freebetów na IEM w Betfan.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Team Vitality – ENCE?
  2. Zapowiedź meczu Team Vitality – ENCE
  3. Jakie są kursy na mecz Team Vitality – ENCE?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Team Vitality – ENCE?

Team Vitality – ENCE typy bukmacherskie

2.13

ENCE WYGRA MIN. 1 MAPĘ

betfan

Oprócz ENCE warto dodać, że do głównego turnieju dostało się także polskie Rebels Gaming. My jednak dzisiaj skupimy się na hitowym meczu Team Vitality z ENCE. Oczywiście jak wiadomo Team Vitality uważane jest za głównego faworyta do wygrania całego IEM Katowice 2024. Ostatnio podczas eliminacji do Blast Premier pokazali bardzo dobrą grę i będą bardzo mocną drużyną w Polsce. ENCE natomiast wczoraj popisało się świetnym występem z The Mongolz i dzięki temu zagrają w fazie głównej. W szczególności na wyróżnienie zasługuje gra Dychy i być może jeżeli dzisiaj zdoła kontynuować swoją formę z wczoraj to kto wie, czy i dziś nie będą w stanie sprawić niespodzianki. Z pewnością zespół jest zagrany, albowiem część zawodników występowała w 9INE, więc to może być sporym atutem. Jako, że jest to turniej dość sporych niespodzianek, a Team Vitality najlepszą formę możesz szykować na późniejszy etap turnieju to wydaje mi się, że tutaj ENCE może poszukać wygrania choćby jednej mapy.

Team Vitality – ENCE kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy Team Vitality, a ENCE. Jasno wynika, że faworytem do wygrania spotkania jest drużyna Team Vitality (kurs 1.15). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna ENCE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.60.

Team Vitality – ENCE GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz Intel Extreme Masters w Katowicach pomiędzy Team Vitality, a ENCE rozgrywany dnia 3. lutego 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!