Pobierz aplikację betfan na telefon
Szwecja – Austria: Typy, kursy, zapowiedź 12.09 | el. ME
We wtorek w grupie F w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024 będziemy świadkami starcia, w którym Szwecja zmierzy się z reprezentacją Austrii. Obie ekipy wydaje się, że będą walczyć o drugie miejsce, ponieważ pierwsze powinna być zarezerwowane dla Belgów. Szwedzi znajdują się w znacznie gorszej sytuacji i jeżeli z Austrią nie zdobędą 3 punktów mogą nie zakwalifikować się bezpośrednio na Euro. Czy uda im się przed własną publicznością pokonać Austrię za 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Szwecja – Austria.

Szwecja – Austria typy bukmacherskie

Szwedzi jak do tej pory podczas eliminacji nieco zawodzą. Choć wygrali spotkania z Azerbejdżanem oraz Estonią po 5:0, tak tam gdzie mieli szukać potencjalnie nawet 1 punktu ulegali i dość wyraźnie. Przegrali albowiem najpierw 0:3 z Belgią, a potem 0:2 z Austrią. Teraz czas na rewanżowy mecz z Austriakami, tym razem jednak przed własną publicznością. W pierwszym spotkaniu Austriacy mieli całe spotkanie pod kontrolą, dodatkowo w drugiej połowie potrafili tak naciskać Szwecję, że ta miała zaledwie 1 strzał. Tutaj zapewne scenariusz będzie nieco inny, albowiem Szwecja zagra u siebie, ale w żaden sposób Austrii skreślić nie można. Ja typując to spotkanie pójdę w BTTS - obie drużyny strzelą gola po kursie 1.92 w ofercie bukmachera Betfan.

1.92

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Szwecja - Austria kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Szwecja - Austria wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Szwecji (kurs 2.40). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Austria, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Szwecja - Austria to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.25, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.65.

Szwecja - Austria GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz reprezentacji pomiędzy Szwecją, a Austrią w ramach 6 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 12 września o 20:45 na Friends Arena w Solanie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na polskich kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi TVP Sport, a także Polsat Sport Premium 1.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!