Szwajcaria U21 – Francja U21: Typy, kursy, zapowiedź 28.06 | Euro

Już w środę także odbywać się będą mistrzostwa Europy do lat 21. W jednym ze spotkań Szwajcaria zagra z Francją. Szwajcarzy wygrali 1 z 2 poprzednich spotkań, więc będą dziś bardzo zmotywowani do zdobycia kolejnych 3 punktów. Francuzi nie będą łatwym rywalem, ponieważ po 2 pierwszych kolejkach mają komplet punktów. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Czy Francuzi zdobędą kolejne 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Szwajcaria U21 – Francja U21.

Szwajcaria U21 – Francja U21: zapowiedź meczu

Szwajcaria U21 zmierzy się z Francją U21 na Stadionul Dr. Constantin Rădulescu w środę w trzeciej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Europy U21 2023. Podopieczni Patricka Rahmena rozpoczęli rozgrywki grupowe od zwycięstwa 2:1 nad Norwegią, a Dan Ndoye i Kastriot Imeri z Young Boys wpisali się na listę strzelców. Zostali jednak pokonani 3-2 przez Włochy w drugim meczu grupowym, przegrywając trzema bramkami do przerwy, a następnie zdobywając dwa gole pocieszenia w drugiej połowie. Szwajcaria zajmuje trzecie miejsce w grupie z trzema punktami na koncie. Zwycięstwo w środę zapewni im awans do fazy pucharowej, pod warunkiem, że Włochy nie wygrają gdzie indziej, podczas gdy remis również może wystarczyć.

Szwajcaria U21 - Francja U21: typy i przewidywane składy

Ostatni wynik Szwajcarii zakończył serię zwycięstw z rzędu i będą oni chcieli odbić się w tym meczu. W ostatnim czasie zmagali się z problemami w defensywie i będą musieli to naprawić, aby mieć szansę w starciu z wysoko klasyfikowanymi przeciwnikami. Francja ma za sobą serię zwycięstw i przegrała tylko jeden mecz od września 2021 roku. Obstawiam zwycięstwo Francuzów.

1.86

FRANCJA

WYGRA MECZ

betfan

Szwajcaria U21 - Francja U21: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Szwajcarii U21 z Francją U21 w ramach fazy grupowej EURO U21, odbędzie się 28 czerwca o 20:45 na Stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.