Pobierz aplikację betfan na telefon
Szkocja – Irlandia Północna: Typy, kursy, zakłady 26.03

Szkocja musi dobrze przygotować się do Euro 2024, albowiem zagrają choć w trudnej grupie to niewątpliwie mogą w niej powalczyć nawet o awans. Stąd też we wtorek zmierzą się towarzysko z reprezentacją Irlandii Północnej. Oczywiście to Szkoci mają większe szanse na zwycięstwo, ale czy w towarzyskim spotkaniu po nie sięgną? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Szkocja – Irlandia Północna.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Szkocja – Irlandia Północna?
  2. Zapowiedź meczu Szkocja – Irlandia Północna
  3. Jakie są kursy na mecz Szkocja – Irlandia Północna?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Szkocja – Irlandia Północna?

Szkocja – Irlandia Północna typy bukmacherskie

1.55

SZKOCJA WYGRA

betfan

Reprezentacja Szkocji może zaliczyć ubiegły rok do bardzo udanych. Choć grali w dość trudnej grupie eliminacyjnej to przede wszystkim udało im się ukończyć te zmagania przed najgroźniejszą reprezentacją, czyli Norwegią i dzięki temu zagrają na Euro 2024. Irlandia Północna natomiast miała fatalne eliminacje i ukończyła je na 5. miejscu wyprzedzając tylko reprezentację San Marino. Teraz będą grali towarzyskie spotkania, aby się odbudować, ale nie daję im szans w spotkaniu ze Szkocją, tym bardziej, że zagrają na wyjeździe, dlatego typuję wygraną Szkocji po kursie 1.55.

 

Szkocja - Irlandia Północna kursy bukmacherskie

  • Wygrana Szkocja – 1.55
  • Remis – 3.80
  • Wygrana Irlandia Północna – 6.10
  • Powyżej 2.5 goli – 2.10
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.20

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Szkocja - Irlandia Północna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Szkocji (kurs 1.55). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - reprezentacja Irlandii Północnej, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 6.10. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Szkocja - Irlandia Północna to może liczyć na kurs 3.80. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.10, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.65.

Szkocja - Irlandia Północna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacją Szkocji, a Irlandii Północnej w ramach spotkania towarzyskiego odbędzie się 26 marca o 20:45 na Hampden Park w Glasgow. Spotkania będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Szkocja - Irlandia Północna przeprowadzi live telewizja Polsat Sport Premium 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!