Pobierz aplikację betfan na telefon
Stuttgart – Hoffenheim: typy, kursy, zapowiedź | 27.05 Bundesliga
Ostatnia kolejka Bundesligi zapowiada się wybitnie interesująco, głównie z racji takiej, że nie znamy jeszcze tegorocznego mistrza. Stuttgart w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim terenie zespół Hoffenheim. Obie drużyny są już bardzo zmęczone obecnym sezonem, a jednak wciąż gospodarze muszą dziś walczyć o utrzymanie. Najlepszym rozwiązaniem będzie dla nich zdobycie kompletu punktów. Czy jednak się to uda? Zapraszam na zapowiedź meczu Stuttgart – Hoffenheim.

Stuttgart – Hoffenheim: zapowiedź meczu

Stuttgart nie wyglądał w tym sezonie za dobrze i do niedawna byli wręcz pewni spadku z Bundesligi. Dziś muszą jeszcze powalczyć o punkty i najlepiej dla nich jest po prostu zwyciężyć, bowiem wtedy utrzymają bezpieczną, 15. lokatę. Hoffenheim poprzednim zwycięstwem zapewnił sobie pewne utrzymanie. Dziś mogą bez większego zaangażowania przebrnąć przez to spotkanie. Spora więc okazja staje przed drużyną gospodarzy.

Stuttgart - Hoffenheim: typy, kursy

Drużyna gości z pewnością wypuści dziś na boisko wielu zmienników i raczej nie będą tutaj forsować tempa. Dla nich to starcie to po prostu domknięcie sezonu, w którym zdobyli minimum, czyli utrzymanie, Będzie to więc idealna okazja dla gospodarzy, by wziąć sprawę w swoje ręce i uzyskać potrzebne punkty do utrzymania. Typuję zwycięstwo Stuttgartu.

1.59

STUTTGART WYGRA

betfan

Stuttgart - Hoffenheim: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach finałowej 34. kolejki, pomiędzy Stuttgartem a Hoffenheim, odbędzie się 27 maja o 15:30 na Mercedes Benz Arena w Stuttgarcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!