Pobierz aplikację betfan na telefon
Strasbourg – Nice: typy, kursy, zapowiedź 13.05 | Ligue 1
Cztery ostatnie kolejki Ligue 1 zapowiadają się bardzo ciekawie, bowiem wciąż wiele drużyn może poprawić swoją sytuację. Strasbourg w jednym z dwóch meczów tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Nice. Zespół gospodarzy odbił się ostatnim czasem od strefy spadkowej, ale wciąż nie mogą być pewni utrzymania. Przed nimi dziś bardzo ciężkie zadanie, ale czy w obliczu spadku staną na wysokości zadania? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Strasbourg – Nice.

Strasbourg – Nice: Zapowiedź meczu

Trzy na pięć ostatnich spotkań okazały się dla Strasbourga zwycięskie, co przełożyło się dla nich na poprawienie swojej lokaty. Zajmują obecnie 14. lokatę, mając przewagę trzech punktów nad 17. Nantes. Nie jest to jeszcze komfortowa sytuacja, w kontekście utrzymania, więc muszą do końca sezonu punktować regularnie. Dziś będzie im dość ciężko, bowiem Nice to znacznie mocniejsza drużyna, która ma też za sobą dwie wygrane. Mimo wszystko nie mają już zbytnio szans na poprawienie swojej lokaty w tabeli, co przełoży się na szansę dla gospodarzy.

Strasbourg - Nice: Typ na mecz

1.40

STRASBOURG WYGRA

LUBE ZREMISUJE

betfan

Strasbourg będzie dziś szukał kompletu, by potwierdzić swojej miejsce na kolejny sezon. Moim zdaniem to oni wyjdą bardziej zmotywowani i głodni punktów. Pokazywali się ostatnio z bardzo dobrej strony, nawet w przegranych meczach, które swoją drogą były z Lyonem i Lens i to zaledwie jedną bramką. Stawiam, że dziś nie przegrają.

Strasbourg - Nice: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Strasbourg a Nice, w ramach 35. kolejki Ligue 1, odbędzie się 13 maja o 17:00 na Stade de la Meinau w Strasbourgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!