Strasbourg – Montpellier: Typy, kursy, zapowiedź 17.09

Adrian Krawczyk

16 września 2023

Ligue 1: Montpellier
W niedzielę w 5 kolejce francuskiej Ligue 1 Strasbourg zmierzy się z Montpellier. Obie ekipy plasują się po 4 rozegranych spotkaniach w drugiej części tabeli i z pewnością będą chcieli teraz wygrać to spotkanie, aby nieco podskoczyć i zapewnić sobie oddech. Większe szanse na zwycięstwo według bukmacherów ma oczywiście gospodarz tego spotkania, czyli drużyna Strasbourga. Czy uda się im spełnić oczekiwania i pokonać Montpellier?  Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Strasbourg – Montpellier.

Strasbourg – Montpellier typy bukmacherskie

Strasbourg jak do tej pory we francuskiej Ligue 1 wygrał 2 spotkania. Był to mecz z Tuluzą, którą pokonali przed własną publicznością 2:0 oraz w 1 kolejce dość niespodziewanie z Lyonem 2:1 również na własnym obiekcie. Tak to przegrywali między innymi z Monaco oraz z Niceą, jednak były to wyjazdowe mecze. Jak widać Strasbourg znacznie lepiej radzi sobie u siebie i właśnie teraz na Stade de la Meinau zmierzy się z Montpellier. Przeciwnicy natomiast nie radzą sobie najlepiej na wyjazdach - przegrali z Lille, ale jednak niespodziewanie, podobnie jak oponent pokonali Lyon i to aż 4:1. Tutaj jednak widzę atut własnego boiska drużyny Strasbourga dlatego też typy skłaniam w ich kierunku i stawiam na wygraną Strasbourga po kursie 2.33 w Betfan.

2.33

WYGRANA STRASBOURG

betfan

Strasbourg - Montpellier kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Strasbourg - Montpellier wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Strasbourga (kurs 2.33). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Montpellier, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.90 . Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Strasbourg - Montpellier to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.78, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.01.

Strasbourg - Montpellier GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Strasbourgiem, a Montpellier w ramach 5 kolejki Ligue 1, odbędzie się 17 września o 15:00 na Stade de la Meinau w Strasbourgu. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy