Strasbourg – Le Havre: Typy, kursy, zakłady 07.02 | Puchar Francji

Adrian Krawczyk

07 lutego 2024

Strasbourg

W środę w 1/8 finału Puchar Francji Strasbourg podejmie na własnym obiekcie drużynę Le Havre. Obie ekipy występują we francuskiej Ligue 1, więc spotkanie zapowiada się na niezwykle wyrównane, co również obrazują kursy wystawione przez analityków bukmacherskich. Kto więc okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Strasbourg – Le Havre.

kod promocyjny BETFAN

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Strasbourg – Le Havre?
  2. Zapowiedź meczu Strasbourg – Le Havre
  3. Jakie są kursy na mecz Strasbourg – Le Havre?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Strasbourg – Le Havre?

Strasbourg – Le Havre typy bukmacherskie

1.58

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Strasbourg i Le Havre to w tym sezonie bardzo podobnie prezentujące się ekipy. We francuskiej Ligue 1 plasują się w tabeli obok siebie i dzielą ich zaledwie 2 punkty. Z pewnością i tutaj możemy spodziewać się zaciętego pojedynku. Z pewnością Strasbourg będzie miał trochę przewagi, albowiem zagra to spotkanie przed własną publicznością, jednak i Le Havre nie stoi na straconej pozycji, aby awansować do kolejne fazy. Strasbourg i Le Havre nie są drużynami strzelającymi dużo bramek, albowiem ich średnia to około 1 gol na mecz. Pójdę tutaj w under goli, a mianowicie typuję poniżej 2.5 gola.

 

Strasbourg - Le Havre kursy bukmacherskie

  • Wygrana Strasbourg – 2.16
  • Remis – 3.20
  • Wygrana Le Havre – 3.40
  • Powyżej 2.5 goli – 2.25
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.94

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Strasbourg - Le Havre wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Strasbourg (kurs 2.16). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Le Havre, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Strasbourg - Le Havre to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.25, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.58.

Strasbourg - Le Havre GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz pomiędzy Strasbourg, a Le Havre w ramach 1/8 finału Pucharu Francji, odbędzie się 7 lutego o 20:30 na Stade de la Meinau w Strasburg. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy