Stal Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec: Typy, kursy, zapowiedź 21.10

Adrian Krawczyk

20 października 2023

Stal Rzeszów, typy
W pierwszym sobotnim meczu Fortuna 1 Ligi Stal Rzeszów zmierzy się na własnym obiekcie z Zagłębiem Sosnowiec. Obie ekipy przeciętnie radzą sobie w pierwszej Lidze i raczej bliżej im do spadku niż do miejsc premiowanych awansem, dlatego też spotkanie będzie bardzo ważne, albowiem dla drużyny która wygra ten mecz za 3 punkty będzie to spory oddech w tabeli. Kto więc okaże się lepszy w tym starciu? A może spotkanie zakończy się remisem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Stal Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec.

Stal Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec typy bukmacherskie

Stal Rzeszów po słabym starcie nowego sezonu nieco odbudowała się w ostatnich spotkaniach. Byli oni w stanie w 3 ostatnich spotkaniach zdobyć aż 9 punktów, tym samym nie przegrywając żadnego spotkania. Gorzej natomiast wypada Zagłębie Sosnowiec, które w 2 ostatnich kolejkach przed przerwą reprezentacyjną uległo swoim rywalom. Oczywiście teraz sytuacja może się zmienić i tak naprawdę ciężko wskazać, kto wygra to spotkanie. Ja pójdę tutaj w typowanie goli, a mianowicie stawiam na poniżej 2.5 gola po kursie 1.89. Spotkają się dwie równorzędne ekipy z nienajlepszym bilansem strzeleckim dlatego spodziewam się dość zamkniętego spotkania.

1.51

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Stal Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Stal Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Stali Rzeszów (kurs 2.07). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Zagłębie Sosnowiec, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.35. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Stal Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.82, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.89.

Stal Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Stalą Rzeszów, a Zagłębiem Sosnowiec w ramach 12 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 21 października o 15:00 na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy