Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice: Typy, kursy, zapowiedź 31.10
We wtorkowym meczu 1/16 finału Pucharu Polski Stal Rzeszów podejmie na własnym obiekcie Puszczę Niepołomice. Niewiele większe szanse analitycy dają na zwycięstwo drużynie Puszczy Niepołomice, jednak zagrają oni na wyjeździe ze swoim zeszłorocznym rywalem z 1 Ligi. Wydaje się, że spotkanie powinno być dość zamknięte, a o wyniku może zadecydować nawet jedna bramka, jednak jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice.

Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice typy bukmacherskie

Stal Rzeszów jak do tej pory raczej przeciętnie radzi sobie w Fortuna 1 Lidze. Bliżej im do spadku niż do miejsc w okolicach ósmego. Niewątpliwie tego sezonu nie mogą zaliczyć do końca do udanych, więc z pewnością chcieliby wykręcić dobry wynik w Pucharze Polski. Los w miarę im sprzyjał, bo trafili na Puszczę Niepołomice, czyli zeszłorocznego pierwszoligowca. Puszcza w Ekstraklasie radzi sobie bardzo słabo i jest jednym z 4 kandydatów do spadku. Ratunku w powodzeniu też będą szukać w meczu ze Stalą. Ja jednak nie podejmę się typowania, kto wygra to spotkanie. Pójdę w gole w meczu, a mianowicie typuję under 2.5 gola po kursie 1.80. Spotkają się dwie mało bramkostrzelne zespoły, więc nie spodziewam się, abyśmy mogli tutaj oglądać dużą liczbę bramek.

1.80

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Puszczy Niepołomice (kurs 2.45). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Stal Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.90. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.90, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.80.

Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy Stalą Rzeszów, a Puszczą Niepołomice w ramach 1/16 finału Pucharu Polski, odbędzie się 31 października o 19:00 na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!