Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Rzeszów – Miedź Legnica. Typy, kursy, zakłady 01.03 | 1. liga
22. serię gier w 1. lidze otworzy spotkanie Stali Rzeszów z Miedzią Legnica. Gospodarze zajmują odległe 13. miejsce i nie liczą się w walce o baraże. Inaczej jest w przypadku gości, którzy są na 9. pozycji, a do strefy barażowej tracą tylko dwa punkty. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Stal Rzeszów – Miedź Legnica.
Z tego artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Stal Rzeszów – Miedź Legnica?
  2. Zapowiedź meczu Stal Rzeszów – Miedź Legnica
  3. Jakie są kursy na mecz Stal Rzeszów – Miedź Legnica?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Stal Rzeszów – Miedź Legnica?

Stal Rzeszów – Miedź Legnica: typy bukmacherskie

2.21

REMIS

W 1. POŁOWIE

betfan

Pojedynek Stali Rzeszów z Miedzią Legnica otworzy zmagania w ramach 22. kolejki Ekstraklasy. Gospodarze radzą sobie w ostatnich meczach bardzo słabo, a wkrótce poczują oddech goniącej strefy spadkowej. Mają nad nią cztery punkty przewagi, ale w rundzie wiosennej przegrali wszystkie dwa mecze. Musieli uznać wyższość Arki i Wisły Kraków. Miedź Legnica walczy o powrót do Ekstraklasy, choć będzie o to trudno. Zajmuje dziewiąte miejsce, a więc jedyną realną ścieżką jest gra w barażach. Goście grają w kratkę. Niedawno przegrali z GKSem Katowice, ale udało im się pokonać Polonię Warszawa. Stawiam na remis w pierwszej połowie.

Stal Rzeszów - Miedź Legnica: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Stali - 3.25
  • Remis - 3.35
  • Wygrana Miedzi - 2.16
  • Powyżej 2.5 goli - 1.79
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.69
Bukmacherzy w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie 1. ligi. Faworytem meczu jest Miedź (kurs 2.16). Mniejsze szanse ma natomiast Stal Rzeszów, na którą mnożnik został wyceniony na 3.25. Gracz, który zdecyduje się obstawić w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.35.

Stal Rzeszów - Miedź Legnica: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Stal Rzeszów - Miedź Legnica, odbędzie się 1 marca o 18:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania. Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!