Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Rzeszów – Arka Gdynia: typy, kursy, zapowiedź | 13.08 1. liga
Za nami już 3 kolejki na zapleczu polskiej Ekstraklasy i powoli widać drużyny, które będą próbowały powalczyć o awans. Stal Rzeszów, w jednym z trzech spotkań tego dnia, podejmie na sowim boisku drużynę Arki Gdynia. Po trzech kolejkach obie drużyny raczej nie mają powodów do radości, bo zdobyły kolejno 1 i 2 punkty. Dziś kolejna szansa dla gospodarzy na komplet punktów u siebie. Czy zdobędą komplet? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Stal Rzeszów – Arka Gdynia.

Stal Rzeszów – Arka Gdynia: Typy bukmacherskie

Dla Stali ten sezon nie rozpoczął się najlepiej. Choć pierwsze dwie kolejki rozegrali na sowim boisku, to oba przegrali. Najpierw z Odrą Opole, a później z GKS Tychy. Pierwsze punkty przyszły dopiero po niespodziewanym remisie z Wisłą Kraków przed tygodniem. Wtedy jednak całe spotkanie się bronili. Teraz zmierzą się z kolejną, w teorii silną ekipą, czyli Arką Gdynia. Choć i oni nie imponują od początku sezonu, bowiem stać ich było tylko na dwa remisy.
Ten mecz jest sporą niewiadomą, choć zdaje się że goście powinni tutaj zdominować i poszukać pierwszych trzech punktów w sezonie. Każdy poprzedni mecz na boisku byli lepsi, ale tracili bramki w łatwy sposób, bądź brakowało im skuteczności. Dziś liczę na ich przełamanie i pierwszy komplet punktów.

2.25

ARKA GDYNIA WYGRA

betfan

Stal Rzeszów - Arka Gdynia: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w tym starciu stawiają wyżej szanse gości, czyli Arkę Gdynia. Kurs na ich wygraną wynosi obecnie 2.25. Z kolei Stal Rzeszów, w roli minimalnego underdoga, ma obecnie przelicznik na zwycięstwo w okolicy 3.10.

Stal Rzeszów - Arka Gdynia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Stal Rzeszów a Arka Gdynia, w ramach 4. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 13 sierpnia 15:00 na stadionie miejskim Stal w Rzeszowie. Mecz będzie nie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!